Життя

Названі фрази, якими дівчата натякають на те, що не проти продовження побачення

Чоловікам в допомогу!

Далеко не всі дівчата здатні на те, щоб прямо заявити чоловікові про свої наміри. Комусь не дозволяє виховання, хтось боїться здатися не в кращому світлі для свого кавалера. У будь-якому випадку в кожній з цих ситуацій дама буде вдаватися до такого інструменту, як натяки, які бувають невербальні і вербальні.

Сьогодні ми розглянемо останню групу. А саме ті фрази, які дівчата найчастіше кажуть, коли хочуть показати чоловікові, що вони готові і чекають продовження цього вечора.

 

Ти знаєш, я в принципі не звикла ні про що шкодувати

Даною фразою дівчина прямо показує свою готовність до того, що жодних зобов’язань на чоловіка вона не покладає і не буде вимагати від нього якогось продовження відносин в подальшому. Буде, можливо, добре. Не буде — теж нічого страшного. Її цікавить тільки цей момент.

 

Я вважаю, що потрібно жити одним днем і використовувати будь-яку можливість, яка мені попадається

Тут ситуація полягає в тому, що дівчина прямо натякає на свою відкритість до цікавого пропозиції. Чоловікові не треба боятися і переживати за те, що дама не так відреагує на його слова. Вона готова до цього і провокує свого обранця на активні дії.

 

Люблю пробувати щось новеньке, мене рідко чим можна здивувати

Ну тут практично без коментарів, так як натяк дуже жирний. Але найцікавіше, що подібної фрази дівчина паралельно ще й пробуджує в чоловікові спортивний інтерес або простіше кажучи — бере на слабо.

 

Ти розповідав, що у тебе такий чудовий домашній лемур? Можеш мене з ним познайомити?

Можливо, їй і цікавий екзотичний домашній вихованець, але, очевидно, що це типовий привід напроситися до чоловіка в гості. Ясна річ, що просто так дівчина не буде цього робити. Вона для себе вже все вирішила.

Зауважу, що це може бути взагалі будь-вихованець (якщо він, звичайно, є) — це ж звичайний привід. З такою легкістю там могли б виявитися незвичайні рибки, хто говорити папуга або мила собака.

 

Ех, хто б мені допоміг перевстановити систему на комп’ютері…

Тут аналогічна ситуація, тільки вже дівчина натякає на те, що вона готова запросити чоловіка до себе в гості. Правда, цю варіацію натяку можна почути в більш прямолінійному виконанні — «Мені знайомі прямо з Китаю привезли незвичайний чай, давай спробуємо?».

Правда, виходить, що це вже не натяк, а пряме запрошення. Але знову ж просто так жінка цього не буде цього робити, і в цій ситуації вона вже все для себе вирішила. Тут чоловікові головне не ляпнути, що він не любитель чаю або не вміє перевстановлювати вінду. Та навіть якщо раптом дійсно не вміє — можна прямо там на місці з’єднання їхати на ті, що в ноутбуках раніше ніколи не перевстановлював, або така давня версія біосу, з якою він ніколи не стикався.

Важливо одне — не пропустити повз вуха очевидний сигнал. А то з розмов з багатьма дівчатами, далеко не всі чоловіки здатні розгадати навіть самі елементарні натяки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України