Авторські статтіТехно

Названа офіційна причина загоряння акумуляторів Samsung Galaxy Note 7

На що відбулася в середу, 23 серпня, виставці Samsung Galaxy Unpacked 2017, в ході якої Samsung представила довгоочікуваний фаблет Galaxy Note 8 велику увагу було приділено безпеці батареї пристрою. Розуміючи, що порівнянь новинки з проваленим флагманом минулого року не уникнути, представники бренду вирішили відразу ж дати офіційне роз’яснення щодо справжніх причин масового спалаху Samsung Galaxy Note 7.

Так, під час презентації стало відомо, що ємність батареї нового флагмана становить 3300 мА·год, у той час, як в акумулятора його попередника даний показник становив 3500 мА·год До речі, на початку 2017 року Samsung практично прямо звинуватила у провалі виробників даного виду комплектуючих із-за порушення якості виробництва. Варто зазначити, що у безпечної версії Note 7 ємність батареї також була на порядок менше – 3200 мА·год

Глава мобільного підрозділу Samsung Дон-джин Кох зазначив, що всі необхідні вимоги безпеки на цей раз були враховані, а на питання про ті, чі компанія планує і далі скорочувати потужність батареї, відповів, що вже тих заходів, які були прийняті досить для безпечного використання пристрою. Таким чином, топ-менеджер компанії визнав, що саме непомірна ємність акумулятора стала причиною провалу Samsung Galaxy Note 7.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України