Чому люди не можуть відмовитися від солодкого

Вчені провели ряд експериментів і виявили, чому людина не може відмовитися від вживання шкідливих солодких продуктів. Свої підсумки вони опублікували в ряді західних ЗМІ.

Німецькі дослідники провели ряд ретельних аналізів і виявили, чому багато людей, особливо, які страждають зайвою вагою, не можуть відмовити собі у вживанні солодких продуктів.

Перші досліди з досліджуваними показали, що за безперервне вживання солодощів і смакоти відповідає гормон лептин, який відповідає за подання інформації в мозок про почуття насичення шлунка. В першу чергу, його сильна нестача, внаслідок якої людина не отримує належних сигналів про пересичення шлунка і не в силах зупинити вживання солодкого і жирного.

У випробовуваних гормон грелін, що відповідає за відчуття голоду, виробляється в тих самих кількостях, що змушує людей відчувати голод протягом доби. Експерти застерігають, що отримати такий гормональний збій дуже легко, за допомогою постійного вживання солодких і висококалорійних продуктів, а також газованих напоїв та чіпсів, які виводять з ладу підшлункову залозу. У короткому проміжку часу такі продукти призведуть до недостачі лептину і кинуть людину у постійне бажання їсти солодощі.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh