Авторські статтіНовини

Чому люди не можуть відмовитися від солодкого

Вчені провели ряд експериментів і виявили, чому людина не може відмовитися від вживання шкідливих солодких продуктів. Свої підсумки вони опублікували в ряді західних ЗМІ.

Німецькі дослідники провели ряд ретельних аналізів і виявили, чому багато людей, особливо, які страждають зайвою вагою, не можуть відмовити собі у вживанні солодких продуктів.

Перші досліди з досліджуваними показали, що за безперервне вживання солодощів і смакоти відповідає гормон лептин, який відповідає за подання інформації в мозок про почуття насичення шлунка. В першу чергу, його сильна нестача, внаслідок якої людина не отримує належних сигналів про пересичення шлунка і не в силах зупинити вживання солодкого і жирного.

У випробовуваних гормон грелін, що відповідає за відчуття голоду, виробляється в тих самих кількостях, що змушує людей відчувати голод протягом доби. Експерти застерігають, що отримати такий гормональний збій дуже легко, за допомогою постійного вживання солодких і висококалорійних продуктів, а також газованих напоїв та чіпсів, які виводять з ладу підшлункову залозу. У короткому проміжку часу такі продукти призведуть до недостачі лептину і кинуть людину у постійне бажання їсти солодощі.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України