Здоров'я

«Найгарячіша бабуся у світі» розповіла, як їй вдається не старіти

Їй 51, і вона приголомшлива

Кілька років тому таблоїд The Sun назвав її найкращою бабусею у світі, а в цьому році вона отримала нагороду «Блогер року» у Каннах. 51-річна модель Закліна Беррідо Пісано дійсно справжня красуня, визнана ікона стилю і жіночності.

В інтерв’ю виданню «Люди без кордонів» Закліна розповіла, як їй вдається виглядати на 20 років молодше і що дає їй так багато енергії.

Багато дівчат постійно пишуть, що мріють опинитися на моєму місці, — каже модель. — На що я відповідаю: «Перестань прикидатися кимось іншим».

Мода, на думку Закліни, це всього-навсього тиражування, і якщо ви хочете стати по-справжньому унікальною, потрібно знайте своє обличчя і не бути як всі.

Найголовніша порада, яку я можу дати юним модницям: «Тримай свій розум елегантним!» — продовжує Закліна. — Але якщо ви відчуваєте себе нещасною того, що не носіть шикарні речі, я б порадила вам стати щасливими. Завжди краще бути щасливим, ніж добре одягненим!

Модель розповідає, що зазвичай починає створювати свій образ з вибором сережок і шарфа і її образ складається сам собою. Головний секрет Закліни — в постійних експериментах. Жінка вивчає історію моди, відвідує бібліотеки, музеї та виставки, але головне — вміє знаходити позитив у будь-якій ситуації.

Вона не приховує, що пару років тому трагічно загинув її коханий син Стефан: його збила машина. А адже саме завдяки йому Беррідо Пісано завела блог в Instagram.

Я почала створювати контент, який складається з фотографій і моїх думок під ними, — згадує модель. — Тільки заради цього я змушувала себе встати вранці з ліжка, вмитися… Все здавалось таким безглуздим. Я пам ” ятала тільки слова мого сіна: «Instagram буде розважати тобі, коли ти будеш сумувати за мною». У той час ми жили у двох різних країнах — я оселилася у Варшаві на три роки для роботи над проектом. Поступово зв’язок з моїми читачами зміцнився і допоміг мені психологічно. Я навіть не помітила, що я стала вкладати серце і душу в свої пости. Мої прекрасні божественні душі (так я звертаюся до своїх читачів), ви питаєте мене, як я ставлюся до того, що стала зіркою. Я кажу вам: ми всі завжди були зірками! Наші тіла складаються з одного і того ж зоряного космічного пилу, ми всі зроблені з зірок!

Секрети щастя і краси Закліни Беррідо Пісано

1. Щоб бути щасливою і енергійною, перестаньте порівнювати себе з іншими. Порівняння — найбільший злодій вашої особистої сили та радості!

2. Щоб створити життя своєї мрії, візьміть на себе відповідальність за неї і почніть робити те, що вам подобається.

3. Щоб добре заробляти, змініть думка «Я хочу заробити більше грошей» на «Як зробити щось корисне для інших людей». Гроші — це побічний продукт того, що ти любиш.

4. Знайдіть те, що ви хороші, і розвивайте ці таланти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України