В Києві поблизу резиденції Президента в пенсіонера хочуть відібрати квартиру

На Лютеранській, поблизу резиденції дійсного президента України, в квартирі номер 5 двері не зачиняються вже багато років.

Там просто відсутній замок. А він там і не потрібний, бо там живе Микола – пенсіонер, який хоче повіситись.

З цим чоловіком якось випадково познайомилась подруга одного журналіста – Саша. Тоді жінка намагалась допомогти дійти чоловіку до Ощадбанку, але марно – хвороба Паркінсона та стареча неміч так і не дозволили цього зробити.

У квартирі пенсіонера інтер’єр революційно-індустріальний або ж «перед ремонтний». Через двері, які не зачиняються, деколі заходити сусідка, і на будівельних «козлах» залишає для Миколи молоко та сметану.

Рік тому у квартирі завелися «опікуни». Якийсь амбал (зі слів Миколи) і три жінки затягли його до машини, кудись везли, він щось підписував. Що саме, не знає. Класика жанру)))

  

Тепер пенсіонер має такий сервіс, коли він отримує пенсійну платню, опікуни швиденько з’являються і забирають. Проте в Ощадбанкові він перевіряє, у нього зростає борг. Приходять невідомі люди, попереджають, будемо виселяти, у вас борги, готуйтеся звільняти жилплощу! Микола каже, дайте мені вмерти спокійно, їсти нема чого, жити немає на що, в квартирі холодно, а тут іще й виженуть! “Якщо так буде, то я повішуся”.

Не повіситься, звісно, він не зможе прив’язати вервечку, і нема до чого в’язати, на стелі лямпочка ледь висить. Наші готові навіть його прилаштувати були до притулку, навіть приватного, платного, де за гроші, проте і він відмовиться, і нереально то юридично, потрібний статус опікунів. Так і сидітиме дід Микола в квартирі з дверима, що ніколи не замикають, боятиметься наступного гостя, і дивитиметься крізь вікно на вулицю Банкову.

Як у таких випадках чинять, чи можна якось щось дізнатися про незнайому людину, яка сама про себе ніц не знає? – запитує вкінці свого допису Mykola Vas.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh