Авторські статті

«Наводчиця воєнкома»: на Івано-Франківщині натовп з битами напав на жінку. Відео

6 лютого у селі Космач Івано-Франківської області натовп напав на жінку, заявивши, що вона «наводчиця воєнкома». Внаслідок конфлікту постраждали троє людей.

Поліція Івано-Франківської області з’ясувала, що мешканці отримали неправдиву інформацію, яка була розповсюджена по локальних групах у соціальній мережі.

За даними правоохоронців, близько сотні людей самовільно перекрили місцеву дорогу та не пропускали транспорт. Між людьми відбулись сутички, в яких постраждала неповнолітня та дві жінки. Їх доставили до місцевої лікарні.

Постраждала жінка написала про конфлікт на своїй сторінці у Facebook.

Вона заявила, що їхала на Нову пошту в Космач, коли її зупинив натовп «розлючених жінок». За її словами, деякі особи були у стані алкогольного спʼяніння, а у них в руках були «дубинки, бити та різні металеві штуки».

Жінка розповіла, що спочатку натовп відпустив її, проте згодом знову зупинив машину.
Читайте також:

«І тут я вже повертаюся із Нової пошти цією самою дорогою, а вони знову там стоять, але вже ще більш розлючені. Я дивлюся як всі ці люди просто їдуть на мою машину, я встигла замкнути двері, і відкрила вікно, і декілька осіб почали мене знову питати хто я така, що я точно не місцева, бо вони мене не знають, і що я наводчиця воєнкому!!! Що я приїхала до них в село, щоб здавати їх і їхніх чоловіків», — написала постраждала.

За словами постраждалої, люди намагались витягти її з машини, били та трясли авто, а також вдарили дитину, яка знаходилася всередині автомобіля. Жінка повідомила, що внаслідок інциденту отримала струс мозку, а її 6-річна дочка — перебій носа.

У поліції зазначили, що провели з мешканцями роз’яснювальні бесіди та невдовзі люди розійшлись.

Поліцейські очікують на результати експертиз від медиків, після чого вирішать питання щодо надання правової кваліфікації інциденту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України