Новини

Навіть нейтральну Європу довела нахабність мацковщини…

“У ЄП пропонують аналогічно відповісти на тиск Росії на країни “Східного партнерства”.

Проект запиту до Європейської Комісії щодо заходів у відповідь на тиск Росії на країни “Східного партнерства”, підготовлений депутатом Яцеком Сарюш-Вольським (Група народних партій, Польща), був підтриманий у Комітеті з питань закордонних справ Європарламенту.

Своїми діями щодо країн “Східного партнерства” Росія ставить під питання політику Східного сусідства ЄС, яку ми повинні захищати, підтримуючи в той же час повне суверенне право наших партнерів обирати асоціацію з ЄС”, – написано у запиті, передає УНІАН.

Польський депутат наголосив, що ЄС повинен відповідати на ситуацію рішуче, роблячи аналогічні і симетричні дії, повідомили в прес-службі Групи народних партій.

У запиті депутати закликали Комісію розглянути можливість застосування низки заходів щодо Росії та країн “Східного партнерства”. Так , на думку членів Комітету, заходи щодо Росії повинні передбачати забезпечення повної відповідності діяльності російських компаній на території ЄС європейському законодавству, і, насамперед, компаній, що працюють в енергетичній сфері.

Крім того, депутати висловилися на підтримку введення проти Росії обмежувальних заходів на імпорт російських товарів, аналогічного заходам Росії проти країн “Східного партнерства”, а також введення візових обмежень проти громадян Росії, аналогічних рішенням Росії щодо країн “Східного партнерства” (наприклад, обмеження на в’їзд до Росії робітників з Молдови).

Що стосується країн “Східного партнерства”, то, на думку депутатів, Комісія мала б розглянути можливість прискорення процесу лібералізації візового режиму, одностороннього відкриття доступу для товарів з країн “Східного партнерства” на ринок ЄС , надання фінансової допомоги країнам “Східного партнерства” , а також працювати над прискоренням їхньої енергетичної інтеграції в ринок ЄС, в тому числі, шляхом підтримки переговорів про можливі реверсивні поставки енергоресурсів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.