Техно

Навісне обладнання для мотоблоків – крок до хорошого врожаю

Ручна обробка землі відбирає багато сил. Аби зорати, культивувати і розпушити ґрунт, доглядати за рослинами, зібрати і перевезти урожай, потрібно витратити багато часу. Особливо важко впоратись зі всіма цими процесами, якщо у вашому розпорядженні не одна-дві сотки землі, а значно більше. Найкращим помічником у цьому випадку стає мотоблок. Це універсальний пристрій, який значно спрощує догляд за земельною ділянкою і економить ваші сили. Для роботи з мотоблоком потрібне навісне обладнання. Воно виконує багато важливих завдань при вирощуванні врожаю. Зібравшись купити в Trudovik навісне обладнання для мотоблоків, ви отримуєте інструмент для посадки, збору і обробки врожаю, боротьби зі шкідниками і бур’янами, покосу трави і її згрібання, прибирання снігу. Такий пристрій знадобиться кожному, хто дбає про свою городину і мріє витрачати менше зусиль на її вирощування.

Види навісного обладнання для мотоблоків

Основними функціями пристрою є орання землі і її обробка фрезою. Тому саме таке навісне обладнання входить в комплектацію більшості мотоблоків. Завдяки наявності додаткового приладдя, машина стає більш універсальною в експлуатації і розширює коло обов’язків, що дає змогу краще та якісніше доглядати за городиною. Ви отримуєте багатофункціональний апарат для виконання будь-яких садових та аграрних робіт. Ви можете придбати таке навісне обладнання для свого мотоблоку, як:

 1. Грунтозачепи. Вони покращують надійність зчеплення з ґрунтом тоді, коли потрібно зорати ділянку перед засівом.
 2. Плуг. Він знадобиться під час обробки ділянки на дрібному фермерському господарстві. Звісно мова йде не про великі площі землі, а територію розміром у кілька десятків соток.
 3. Спеціальні фрези. За своєю формою вони схожі на гусячі лапки, завдяки чому і отримали відповідну повсякденну назву. На невеликих ділянках землі, наприклад, на дачі, зможуть замінити плуг.
 4. Окучник. Таке навісне обладнання для мотоблоку потрібне для підгортання. Стрілоподібний окучник регулюється, він може робити борозни різної ширини, що добре при посадці любої сільськогосподарської культури. Дисковий пристрій ефектно підгортає землю вже після висаджування. Використання обох видів навісного обладнання фактично автоматизує процес.
 5. Картоплесаджалка. Пристрій складається з металевого бункеру на колесах, а також стрілоподібного і дискового окучників. Така конструкція дозволяє швидко впоратись з достатньо кропіткою роботою саджання картоплі.
 6. Картоплекопалки. Особливість роботи цього навісного обладнання полягає в тому, що конструкція має гратчастий тип, відповідно земля не затримується, а просівається. При цьому коренеплоди залишаються зверху.
 7. Зчіпка. Це свого роду перехідник для приєднання плугу, окучника чи інших пристроїв до мотоблоку. Краще обирати універсальну конструкцію, оскільки вона адаптована до будь-якого оснащення. Найбільш складні моделі навіть регулюють нахил, напрям і глибину руху.
 8. Косарка. Таке навісне обладнання має роторний тип і встановлюється спереду чи ззаду мотоблоку. Варто зауважити, що косарка підходить не до всіх моделей, тому потрібно уточнювати можливість застосування перед покупкою.
 9. Причепи. Вони можуть перевозити дрібний вантаж, додаткове обладнання. Максимальна вага, яку витримують причепи, – 200-300 кг, залежно від моделі.
 10. Адаптери. Це спеціальні сидіння з колесами, які забезпечують комфорт оператора при перевезенні. Можуть бути оснащені фарою для їзди в темний час доби.

Перед тим, як купити навісне обладнання для мотоблоку, варто визначитись, для яких саме робіт воно вам потрібне. Необхідно оцінити розмір земельної ділянки, а також культури і їхнє співвідношення при висаджуванні.

Переваги навісного обладнання для мотоблоків

Деякі землевласники мріють про навісне обладнання в комплекті з мотоблоком, однак такий підхід має суттєвий недолік. Виробник не може наперед визначити, чим саме буде користуватись споживач. А непотрібні аксесуари лиш збільшуються вартість навісного обладнання. Саме тому вигідніше купувати саме ті пристрої, які точно будуть потрібні в роботі. Сучасне навісне обладнання для мотоблоків має такі переваги:

 • розширення робіт по обробці земельного наділу – висаджування, прибирання, культивація, підгортання, аерація, внесення добрив;
 • стають доступними інші функціональні можливості – перевезення вантажу, заготівля сіна, прибирання території;
 • виконання сезонних робіт – навісне обладнання для мотоблоку можна використовувати для прибирання снігу чи льоду;
 • низька ціна і простата монтажу. Ви зможете суттєво зекономити на покупці дорогої техніки для тих чи інших робіт. При цьому процес установки займає мінімум часу.

Придбання додаткового оснащення дозволяє суттєво розширити функціональність звичного пристрою. Ви економите час і сили на якісній обробці і догляді для земельною ділянкою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.