Авторські статтіЗдоров'я

Навіщо рано лягати і рано вставати

В кожну секунду часу відбуваються цілком певні процеси в нашому організмі, і їх протікання залежить від фазі руху Сонця. Вся ця система працює з величезною точністю. І ми в цій діяльності Сонця і часу нічого не можемо змінити, тому режим дня людини строго регламентований.

Опівночі сонце знаходиться в самому своєму нижньому положенні, тому в цей час ми повинні бути в стані максимального відпочинку. Тому, найкращий час для сну — з 21.00 — 3:00, хоча можна спати і з 22 до 4 ранку, а також з 20 до 2-х ночі.

У чому ж сила раннього відходу до сну?

Розум і тіло відпочивають найактивніше з 9 вечора до 11 вечора. Тому, якщо Ви не заснули хоча б в 10 годин вечора, то у Вас будуть страждати функції розуму і тіла.

У тих, хто регулярно лягає спати пізніше 23.00 поступово знижуються розумові здібності. Зниження інтелектуальної сили відбувається не відразу, тому людина не може провести паралель між сном і розумовою виснаженням.

Можливо, Ви вже помічаєте в собі такі ознаки втоми розуму такі як: зниження концентрації уваги або надмірна напруженість розуму, посилення шкідливих звичок, зменшення сили волі і збільшення потреб в сексі, їжі, сні і конфліктах.

Якщо людина не спить з 11 до 1 ночі, то у неї буде порушення нервової та м’язової систем, слабкість, песимізм, млявість, зниження апетиту, тяжкість у тілі, психічна і фізична розбитість.

Якщо людина не спить з 1 ночі до 3 ранку, то від цього страждає його емоційна сила. В результаті з’єднання є надмірна дратівливість, агресивність, антагонізм.

Якщо діяльність людини проходити в сильному нервовому напруженні, то він винен врятувати 7 годин і вставати в 4-5 ранку або навіть спати 8 годин і вставати в 5-6 ранку.

Але у всіх випадках лягати спати після 10 годин вечора шкідливо як для психічного, так і для фізичного здоров’я.

До чого призводить недотримання цих правил крім вже згаданих розладів?

Якщо людина продовжує ігнорувати правильний режим дня вона поступово почне відчувати стан депресії, причому її розвиток буде відбуватися непомітно. Через 1-3 роки депресія накопичуватися, і ми відчуваємо, що фарби життя менш яскравіші, і здається, що все навколо стає похмурим. Це ознака того, що мозок не відпочиває і його психічні функції виснажуються!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України