Навіщо час від часу необхідно піднімати руки вгору

Все робиться навколо для нашого комфорту, навіть вимикачі освітлення в будинках і квартирах тепер прийнято розташовувати на рівні опущеної руки. Але періодично потрібно щодня тримати руки піднятими вгору все ж необхідно.

І для чого це потрібно робити за твердженням фізіотерапевтів:

I. З плином часу внутрішні органи, зміщуючись з звичного місця розташування, трохи опускаються. Це стосується органів черевини і грудної клітини. Піднявши  руки вгору, ви тим самим органи всередині також трохи піднімаєте, зміцнюєте м’язи пресу. Такий простий рух перешкоджає обвисання живота, розтягує хребет.

II. Підняття рук робить ШКТ більш прямим і їжа проходити швидше. Це хороший профілактичний захід від зброджування, гнильних явищ, порушення балансу мікрофлори кишечника.

III. Після пиття рідини, як і після їжі, також корисно тягнути вверх руки. При цьому вода швидко пройде по кишечнику, не затримуючись, змиє залишки їжі, що накопичилися на стінках органів травлення. Ось  порада: за півгодини до їжі пийте півтора склянки чистої води і піднімайте руки. Вода до їжі — хороша профілактика запору.

IV. Хребет розпрямляється, тренується гнучкість при піднятих вгору руках, а за весь час висять вниз відбувається деформація хребта, створюються умови для появи остеохондрозу та інших проблем.

Як піднімати руки?

Робіть це, тримаючи їх зімкнутими замком (або паралельно), тягніться слідом за руками, походіть деякий час туди-сюди

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh