Новини

Навіщо потрібні корпоративні атрибути

Кожна компанія, яка прогресивно та стрімко розвивається у тій чи іншій сфері, завжди замислюється про своє майбутнє. Командний дух і мотивація до подальшого розвитку найчастіше згасають, тому виникає необхідність підтримання їх у тонусі та постійна стимуляція співробітників. На допомогу із вирішенням цього завдання приходить корпоративна атрибутика – найважливіший елемент культури будь-якої організації. Це саме те, що створює стиль, образ, вид компанії, її впізнаваність. Особливе місце хочеться надати нагрудним значкам. Одні значки можуть нести функцію, що об’єднує в колектив, інші мотивацію – нагорода за особливі заслуги чи досягнення. Такий хитрий прийом керівники солідних компаній використовують дуже вдало. Цей маленький елемент підсвідомо створює перше враження у людини. Важко уявити більш зручні та функціональний рекламоносій, ніж пін. Він чудово підійде всім працівникам, які задіяні у соціальній сфері. Усі ми бачили медичних співробітників, студентів елітних вузів, політиків, офісних службовців із особливим прапором на грудях.

Види корпоративних атрибутів

Видів корпоративної атрибутики безліч – канцелярські вироби, одяг, бейджі, піни, плакати з логотипом компанії та інше. Проте саме значки на замовлення стали найуспішнішим і найпопулярнішим атрибутом на сьогоднішній день. То чому ж саме вони? Виділимо основні плюси:

  1. Простота використання – значки з шпилькою легко кріпляться на одяг
  2. Модний аксесуар – підходять за будь-яким смаком
  3. Довговічність у порівнянні з одягом або канцелярією значки не втрачають своїх властивостей та функцій
  4. Універсальність – вони підійдуть до чого завгодно – рюкзак, піджак, сорочка
  5. Презентабельність

Як у будь-якій справі виробництво та виготовлення значків дуже трудомісткий процес. Одні можуть бути створені штампуванням, очевидно ідею і дизайн ви можете вибирати самі. Простіший і найдешевший варіант це нанесення логотипу або бажаної символіки на пластиковий макет. Проте технологія імітації гарячих, перегородчастих емалей значно дорожче, що позначається кінцевому цілісному вигляді продукту. Лише майстер своєї справи здатний задовольнити замовлення клієнта у повному обсязі, щоб максимально зберегти деталізацію малюнка та структуру самого піна.

Де замовляти корпоративні атрибути

Наш магазин https://pin-ol.com.ua/ займається виробництвом сувенірної та нагородної продукції понад десяток років. Ви однозначно вже бували на нашому сайті перейшовши за запитами “значки на замовлення Україна”, “значки на замовлення Київ”. Кожна технологія виробництва, яку ми використовуємо, була відточена нами до досконалості, адже ми фанати своєї справи. Травлення, литі, штамповані металеві значки нашої компанії мають кращу якість. Ви самі вибираєте ціну і якість, яка вам найбільше підходить.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України