Новини

Навіщо потрібні кредити

1Все світове співтовариство давно живе в кредит. І в нашій державі ця система фінансових взаємовідносин починає користуватися попитом.

Є безліч причин, за якими багатьом людям доводиться брати кредит:
покупка квартири;
відкриття власної справи;
освіта дітей;
дороге лікування;
необхідність повернути борг; придбати дорогі предмети інтер’єру, відеотехніку або велику побутову техніку.

У період кризи кредитування дещо знизилося, але в даний час знову прискорюється, взяти кредит можна у розділі: http://damvb.org/info/6332/, також у кредит надаються різні послуги і речі.
Розглянемо докладніше деякі причини, по яких люди найчастіше беруть кредит.
Кредит для підвищення рівня життя
У багатьох високий рівень життя асоціюється з дорогими речами і предметами обстановки в квартирі. І старатися для цього особливо не потрібно: взяв у банку кредит і ось нова машина, гарна м’яка мебель або карколомна шубка. Для таких клієнтів існує споживчий кредит.
Кредит на відкриття власної справи
Найчастіше людина бажає відкрити власний бізнес. Хочеться випробувати себе в новій ролі, стати незалежним від примх роботодавця. Є план з розвитку бізнесу, але немає коштів на його відкриття. І практично єдиний вихід – оформлення позики в банку. Але в нашій державі малому бізнесу розвиватися вкрай складно. Тому, перш ніж зважитися на подібний крок, варто все ретельно прорахувати.
Кредит на купівлю квартири – іпотечний кредит
Для багатьох оформлення іпотечного кредиту кращий вихід придбати житло у власність. Незважаючи на високі процентні ставки і тривалий термін виплати кредиту, іпотека в нашій країні користується великим попитом.
Кредит для повернення боргу
Комусь терміново потрібно віддати борг друзям або родичам, а потрібної суми грошей немає. Залишається взяти кредит у банку. Деякі люди оформляють кредит в одному банку для погашення боргу по кредиту в іншому. Це може продовжуватися тривалий період часу. Психологи вважають, що у таких людей формується своєрідна залежність – кредитоманія. У такому випадку варто проконсультуватися з фахівцем.
Кредит на здобуття освіти
У зарубіжних країнах дуже широко поширений такий вид кредиту. Дуже багато студентів оформлюють кредит в банку, щоб оплатити своє навчання. В Україні даний вид кредитування розвинений несильно. Це пов’язано з високою процентною ставкою за кредитом. І до того ж є шанс вступити на бюджетне відділення.
Отримати відразу багато грошей в кредит
Отримавши кредит, людина на якийсь час стає власником великої суми грошей. Не витративши при цьому особливо ніяких зусиль. Заповітна сума на руках і можна розпорядитися нею на свій розсуд. Але ейфорія триває недовго. Настає момент, коли потрібно повертати омріяне і плюс платити відсотки за рахунком. На цьому етапі, на жаль, у багатьох з’являються проблеми.
Форс-мажор або непередбачені обставини
Ніхто з нас не застрахований від ситуації, коли завдано збитків здоров’ю. І часто, медична страховка не може покрити необхідні витрати на лікування. Буває, необхідна дорога операція. І якщо немає іншої можливості зібрати гроші, то вихід один – оформити кредит. Завжди є багато обставин і цілей, заради яких люди вирішують взяти кредит. Але кожен раз варто ретельно подумати, скільки необхідно брати гроші саме у банку. Адже повертати доведеться більше наданої суми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України