Життя

Навчіться робити ці дві речі і ваш шлюб буде тривати вічно

Научитесь делать эти две вещи и ваш брак будет длиться вечноНе буває ідеальних шлюбів. Тому що це союз двох недосконалих людей, які намагаються знайти спосіб жити разом, бажано щасливо.

 

Не буває ідеальних шлюбів. Тому що це союз двох недосконалих людей, які намагаються знайти спосіб жити разом, бажано щасливо. Ви і ваш партнер будете робити помилки. Тому ключ до успішного шлюбу полягає в двох головних принципах: любов і прощення.

Як тільки ви навчитеся застосовувати їх у житті, у вашому шлюбі більше не буде тривіальних речей, які зазвичай руйнують сім’ї.

Любіть свого чоловіка за його помилки

«Будь-яку помилку можна пробачити, якщо у людини вистачить сміливості її визнати», — Брюс Лі

Любов включає в себе багато речей. Є сімейна любов, дружня і романтична. Але немає нічого сильнішого, ніж здатність любити когось таким, який він є. Здатність любити когось і за його сильні сторони, і за слабкі. Це не легко, але необхідно.

Коли мова йде про шлюб, важливо пам”ятати, що потрібно любити свого чоловіка за його помилки. Любов вимагає від вас пробачення його минулих провин. І найкраще, що ви можете для нього зробити — це любити таким, яким він є, незважаючи на помилки, слабкості і недоліки.

Ніхто з нас не ідеальний. Бути здатним любити когось, незважаючи на його помилки — це вдихає у ваші відносини нове життя. І ваш чоловік повинен робити те ж саме по відношенню до вас. Якщо ви помилились, він не повинен вас засуджувати. Він повинен любити вас, з усіма вашими помилками, недоліками і слабкостями. Саме така форма любові зблизить вас як пару.

Любов безумовна. Неважливо, з якими труднощами ви стикаєтеся, не дозволяйте вашим або його помилкам перешкодити вам любити безумовно.

Прощайте

«Ми повинні розвивати і зберігати здатність прощати. Той, хто не може прощати — не може любити. Є щось хороше навіть у найгірших з нас, і щось погане в кращих з нас. Коли ми це зрозуміємо, ми станемо менше ненавидіти своїх ворогів», — Мартін Лютер Кінг молодший

Не всі помилки можна легко пробачити. Але більшість можна. Бути здатним пробачити когось чи себе — нелегко, але це те, чого ми повинні вчитися. Немає нічого гіршого, ніж невміння прощати. Це тільки породжує почуття провини, смутку, болю і важких почуттів. Прощення знімає всі ці негативні емоції і дозволяє серцю зцілитися.

Прощення засноване на принципі любові. Якщо ви не вмієте прощати, вам не вистачає любові, безумовної любові. У здорових відносинах є прощення, яке дозволяє вкорінитися безумовній любові.

Найгірше, що ви або ваш чоловік можете зробити — це тримати образу. Образа тільки розколе вас. Іноді прощення означає, що ви повинні першою зробити перший крок.  Для повного прощення може знадобитися час, але працюючи над цим разом зі своїм чоловіком, ви зможете цього домогтися.

Бути здатним любити свого партнера за його помилки і пробачати дозволить вам згуртуватися і забути минуле. Шлюб, заснований на любові і прощенні, буде тривати вічно.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України