Українське військо

НАТО повністю модернізує українську армію

   Маю для вас чудову, як на мій розсуд, новину. Джерело – генсек НАТО Расмуссен, який повідомив європейських журналістів. У тому числі, нашого представника, про ситуацію з безпекою в Європі і з засобами, які мають узгодити члени Альянсу від час зустрічі в Кардіфі. Тут напишу лише те, що торкається України.

 

По-перше, в саміті візьме участь Петро Порошенко, єдиний глава держави, яка не є членом альянсу.

 

По-друге, Расмуссен повідомив, що з боку НАТО пропонується повністю модернізувати українську армію.

 

Третій аспект – під час саміту буде створено чотирі фонди НАТО для України: Логістики, Управління, Структурам контролю, Кібернетичного захисту. І додатковий фонд – пенсійно-соціальний.

 

Генсек також додав, що в Східній Європі почнуть діяти війська спеціального оперативного призначення, які можуть дістати будь-якої точки протягом двох годин. У Балтії буде створено базу НАТО. Він сказав, що з Україною і особливо президентом у Вельсі запланована серьйозна робота. Він привів такі цифри: українська армія відстає від російській в 16 разів, впершу чергу ця відсталість торкається інформаційній війни. Українські генерали поки що можуть лише знищувати, але вони не розуміють, що це нова війна, в основу якої покладена інформаційна війна. І перемога в ній – підстава для перемоги в звичайних битвах. Тому буде приділено увагу обладнанню армії України розвідницькими технологіями, а також засобам боротьби з кібератаками і методами і стркутурами для ведення інформаційних війн.

Виктор ЧЕРНЫШУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.