НАТО повністю модернізує українську армію

   Маю для вас чудову, як на мій розсуд, новину. Джерело – генсек НАТО Расмуссен, який повідомив європейських журналістів. У тому числі, нашого представника, про ситуацію з безпекою в Європі і з засобами, які мають узгодити члени Альянсу від час зустрічі в Кардіфі. Тут напишу лише те, що торкається України.

 

По-перше, в саміті візьме участь Петро Порошенко, єдиний глава держави, яка не є членом альянсу.

 

По-друге, Расмуссен повідомив, що з боку НАТО пропонується повністю модернізувати українську армію.

 

Третій аспект – під час саміту буде створено чотирі фонди НАТО для України: Логістики, Управління, Структурам контролю, Кібернетичного захисту. І додатковий фонд – пенсійно-соціальний.

 

Генсек також додав, що в Східній Європі почнуть діяти війська спеціального оперативного призначення, які можуть дістати будь-якої точки протягом двох годин. У Балтії буде створено базу НАТО. Він сказав, що з Україною і особливо президентом у Вельсі запланована серьйозна робота. Він привів такі цифри: українська армія відстає від російській в 16 разів, впершу чергу ця відсталість торкається інформаційній війни. Українські генерали поки що можуть лише знищувати, але вони не розуміють, що це нова війна, в основу якої покладена інформаційна війна. І перемога в ній – підстава для перемоги в звичайних битвах. Тому буде приділено увагу обладнанню армії України розвідницькими технологіями, а також засобам боротьби з кібератаками і методами і стркутурами для ведення інформаційних війн.

Виктор ЧЕРНЫШУК

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh