Авторські статтіЗдоров'я

Натальний гороскоп з дня, в який ви народилися

Число, якого ви народилися відіграє набагато важливішу роль, ніж багато хто думає.

Натальный гороскоп по дню, в который вы родились

Число, якого ви народилися, відіграє набагато важливішу роль, ніж багато хто думає. Від цього числа безпосередньо залежить ваша енергетика і її особливості, характер і темперамент.

За датою народження можна передбачити частку, але це вже набагато тісніше пов’язане з наукою, що вивчає числа — нумерологією. Натальний гороскоп більше спрямований на аналіз конкретного дня, в який людина з’єднання явилася на світ, зокрема, календарного числа.

1, 10,19 або 28 число

Ваша енергетика сильна і постійна, однак вона надто непробивна. Це означає, що у вас можуть бути проблеми з навчанням, з засвоєнням інформації. Ви важко адаптуєтеся до серйозних змін в будь-якій сфері життя. В шлюбі ві надійні, рівно як і в дружбу, партнерство. Особливість вашого мислення змушує багатьох людей вас поважати, а деяких — цуратимуться вас, але це не означає, що хтось вас любить, а хтось ні. Ви самі по собі, але тільки до тих пір, поки не знайдете гідного людини для дружби або любові.

2, 11, 20, 29 число

Якщо ви народжені в одне з цих чисел, то вам варто задуматися про те, що для вас важливіше всього. Проблема правильного розташування пріоритетів переслідує вас з самого дитинства, тому потрібно звернути на це увагу. Ви сильні в командній роботі. Часто ви непосидючі і легковажні, але зате можете робити кілька справ одночасно. Ваше слабке місце — необачність. Ваші сильні риси — гнучкість і дипломатичність.

3, 12, 21 та 30 числа

Люди, народжені в ці дні, можуть стати великими музикантами, письменниками, акторами з більшою ймовірністю, ніж хто-небудь інший. Вам потрібно лише сказати собі, що ви можете зробити це, і заручитися підтримкою того, хто вірить у вас. За коженою людиною, народженою в один з цих чотирьох днів, ховається хтось інший. Без допомоги іншої особини шанси на успіх помітно знижуються. Ви вразливі, але можете бути подібні гігантської лавини, урагану.

4, 13, 22, 31 число

Ваша частка — це сім’я. Будьте поруч з тимі, хто пов’язаний з вами кровними узами. Ви сильні в аналітиці, математики та вивченні іноземних мов. Ви неперевершений лідер, майстер психології і просто сильна особистість. Ваша енергетика не завжди стабільна, але у неї стільки сильних сторін, що ніяка хвилинна слабкість не може їх перекрити. Секрет полягає в позитивному мисленні.

5, 14, 23 число

Якщо ви народилися в один з цих днів, то ви справді універсальні. Звичайно, у вас є і ті, чого немає в інших. Мова йде про співчуття. Ви прекрасні психологи від народження, яким немає сенсу вивчати науку для того, щоб зрозуміти свого співрозмовника. З вас може вийти хороший викладач, але тільки не точних наук, тому що з цифрами у вас можуть бути проблеми.

6, 15, 24 число

Ви — лідер, але не думайте, що вам все буде сходити з рук. Необачні вчинки ви робите, мабуть, частіше, ніж інші, причому іноді навіть самі того не розуміючи. Ві педантичні і відповідально підходите до вирішення важливих завдань, але вам не вистачає тієї самої малої крупиці чуттєвості, яка потрібна для нормального спілкування з переважною більшістю людей. Ви занадто замкнуті, коли потрібно зворотне. Ви — хороший аналітик.

7, 16, 25 числа

У вас є тяга до пізнання невидимої частини світу — його енергетичної складової. Багато досвідчені психологи народжені якраз 7, 16 або 25 числа будь-якого місяця. У натальному гороскопі такі люди відзначені як високодуховні, розвинуті внутрішньо. Ви здатні зрозуміти будь-яку людину і розібратися в ситуації. Що стосується енергетики, то у вас вона стабільна та досить висока.

8, 17, 26 число

Ви натура незвичайна, двоїста. З одного боці, ви часто ставите питаннями філософського характеру, з іншого — часто відносите себе до суто матеріальним особистостям. Світ для вас складається лише з добра і зла, тому ви не соромитеся ділити всіх людей на поганих і хороших людей.

9, 18, 27 число

вас потужна інтуїція і величезний потенціал для її розвитку. Протягом усього життя ви можете змінювати свої інтереси, засади і правила, причому самим кардинальним чином. Ви легковажні й динамічні, тому не затримуєтеся довго на одному місці. З вас може вийти відмінний мандрівник. Ви ерудировані і маєте чудову пам’ять.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.