Авторські статті

Наступною спробою рейдерського захоплення Євромайдану стало намагання підім’яти під себе Раду Майдану

Двічі намагалася депутатка Ірина Сех, прикриваючись якимись міфічними рішеннями у самому Києві, нав’язати фактично партійний склад ради. Бажання “свободівців” зрозуміле, за останні місяці рейтинг довіри до їхньої партії неймовірно знизився. 

Не допоміг навіть трюк із призначенням одіозного генерала Сала на посаду голови Львівської ОДА. Революційні події завадили “Свободі” підняти свій рейтинг, імітуючи непримиренну боротьбу проти ставленика Януковича. Млявість, з якою “свободівська” фракція у Львівській обласній раді бралася за протести проти Сала, є свідченням того, що це мала бути звичайна імітація, громовідвід для режиму Януковича і рятівне коло для рейтингу самої партії.

Після цього виникає питання, які ще сепаратні переговори веде ця партія з режимом Януковича? Чому не оприлюднити учасників цих переговорів з провладного боку, які привели із собою кримінальників? Для чого здійснювати спроби “перезахопити” будівлі обласних адміністрацій у Львові та Рівному?

Чому “Свобода” конфронтує суто із громадським сектором, а на барикадах її не особливо й видно? Є запитання і до конкретних “свободівських” депутатів Ірина Фаріон та Юрій Михальчишин: чому весь їхній революційній запал зводиться до паплюження Майдану та його дискредитації?

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Сех то баба з базару яку братiк за вуха протьягнув до верради не знаючи що гавкати з пiд прилавка розуму не треба,а тут треба думати що для галiцайдера тяжка процедура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.