Авторські статтіНовини

Настоятель Гарнізонного храму зустрівся із головою Союзу Українок Америки

У четвер 22 грудня, під час перебування у США о. Степан Сус, голова Центру Військового Капеланства та настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ зустрівся із пані Маріанною Заяць, головою Союзу Українок Америки. У зустрічі також прийняв участь преосвященніший владика Павло, єпископ Стемфордської єпархії УГКЦ, США.

Союз Українок Америки разом із Центром Військового Капеланства та Центром Опіки Сиріт Львівськоі архиєпархії УГКЦ за крайніх кілька років організували понад 15 літніх та зимових таборів для дітей-сиріт в Україні. На сьогоднішній день особливу увагу організації приділяють дітям із сімей військовослужбовців, що загинули в АТО, та дітям із так званої “сірої зони” Донбасу. Під час Різдвяних свят 2017 року за підтримки Союзу Українок Америки в таборах прийме участь 90 дітей.

Спасибі усім членкиням Союзу Українок Америки за підтримку дітей-сиріт та потребуючих дітей в Україні.

Довідка. Союз Українок Америки (СУА) є найбільшою та найстарішою українською крайовою жіночою організацією Сполучених Штатів Америки, яка постала у 1925 р. з об’єднання п’ятьох жіночих товариств Нью-Йорку й околиць. Метою діяльності є плекання української свідомості, організації освітньої та виховної праці, участі в жіночому русі та допомоги рідному краєві.

Джерело: kapelanstvo.info

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України