Насправді, у вас НЕМАЄ чоловіка, якщо…

Визначити, чи є у вас чоловік, дуже легко.

Третій рік я вже відповідаю на п’ятничні питання дівчаток, і весь цей час мене турбує один момент. У середньому п’ятничні питання бувають трьох видів.

Перший — у мене немає чоловіка, мені погано і страшно, я задовбало боротися за життя плюс мене всі ображають, що робити, де взяти чоловіка?

Другий — у мене є чоловік, але мене всі ображають, я задовбало битися за життя, мені погано і страшно, що робити?

Третій — у мене є чоловік, але мене ображає цей чоловік, мені погано і страшно, плюс я задовбало битися за життя, що робити?

Питання термінології

Виглядає це так, ніби мова йде про різні ситуації. У першому випадку проблема зрозуміла — немає чоловіка. Нема кому допомогти, нікому заступитися, кому втішити. Тому погано і страшно. В інших випадках чоловік є, тобто мається на увазі, що проблема у людини не ця. А якась інша. І погано і страшно людині з якоїсь іншої причини. А цієї проблеми у людини немає, це інший випадок.

Таким чином, ситуація «погано і страшно» розпадається на три випадки. Погано і страшно, тому що чоловіка немає. Погано і страшно, тому що чоловік є, але нічого не робить. Погано і страшно, тому що чоловік є, і він робить погано і страшно.

Якщо всі три рівняння коректні, і при цьому у них збігається перша частина — це означає, що другі частини цих рівнянь теж дорівнюють один одному. «Чоловік є, але все одно погано і страшно» і «чоловік є, і тому погано і страшно» одне «чоловіка немає». Це не три різні випадки. Це один і той же випадок, і він описується першим рівнянням.

Нема чого городити город і множити сутності. Якщо вам погано і страшно, це означає, що чоловіка у вас немає. В термінологію вкралася помилка.

Якщо ваш чоловік не приносить грошей, і ви встигаєте одна заробляти на всіх — у вас немає чоловіка. У вас комунальний сусід, що краде їжу з вашого холодильника.

Якщо ваш співмешканець заробляє рівно на себе, а ви бігаєте самі, щоб прогодуватися — у вас немає чоловіка. У вас в будинку даром гостює знайомий.

Якщо вам терміново і відчайдушно потрібні гроші, а ваш бойфренд бадьоро відповідає, що у всіх бувають тяжкі часи, і все налагодиться — у вас немає чоловіка. У вас приятель, і навіть не дуже близький.

Якщо у вас серцевий напад, а ваш коханець по телефону командує «терміново біжи до лікаря» — у вас немає чоловіка. У вас теплий і співчутливий фейсбучный френд.

Якщо ви плачете, а ваш улюблений радить не перейматися через нісенітниці і не накручувати сама себе — у вас немає чоловіка. За ступенем близькості це приблизно таксист.

Якщо людина має чоловічу анатомію і навіть час від часу її у вас засовує — це не називається «у вас є чоловік».

Визначити, чи є у вас чоловік, дуже легко. Якщо він у вас є, вам не погано і не страшно.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh