Життя

Насправді, у вас НЕМАЄ чоловіка, якщо…

Визначити, чи є у вас чоловік, дуже легко.

Третій рік я вже відповідаю на п’ятничні питання дівчаток, і весь цей час мене турбує один момент. У середньому п’ятничні питання бувають трьох видів.

Перший — у мене немає чоловіка, мені погано і страшно, я задовбало боротися за життя плюс мене всі ображають, що робити, де взяти чоловіка?

Другий — у мене є чоловік, але мене всі ображають, я задовбало битися за життя, мені погано і страшно, що робити?

Третій — у мене є чоловік, але мене ображає цей чоловік, мені погано і страшно, плюс я задовбало битися за життя, що робити?

Питання термінології

Виглядає це так, ніби мова йде про різні ситуації. У першому випадку проблема зрозуміла — немає чоловіка. Нема кому допомогти, нікому заступитися, кому втішити. Тому погано і страшно. В інших випадках чоловік є, тобто мається на увазі, що проблема у людини не ця. А якась інша. І погано і страшно людині з якоїсь іншої причини. А цієї проблеми у людини немає, це інший випадок.

Таким чином, ситуація «погано і страшно» розпадається на три випадки. Погано і страшно, тому що чоловіка немає. Погано і страшно, тому що чоловік є, але нічого не робить. Погано і страшно, тому що чоловік є, і він робить погано і страшно.

Якщо всі три рівняння коректні, і при цьому у них збігається перша частина — це означає, що другі частини цих рівнянь теж дорівнюють один одному. «Чоловік є, але все одно погано і страшно» і «чоловік є, і тому погано і страшно» одне «чоловіка немає». Це не три різні випадки. Це один і той же випадок, і він описується першим рівнянням.

Нема чого городити город і множити сутності. Якщо вам погано і страшно, це означає, що чоловіка у вас немає. В термінологію вкралася помилка.

Якщо ваш чоловік не приносить грошей, і ви встигаєте одна заробляти на всіх — у вас немає чоловіка. У вас комунальний сусід, що краде їжу з вашого холодильника.

Якщо ваш співмешканець заробляє рівно на себе, а ви бігаєте самі, щоб прогодуватися — у вас немає чоловіка. У вас в будинку даром гостює знайомий.

Якщо вам терміново і відчайдушно потрібні гроші, а ваш бойфренд бадьоро відповідає, що у всіх бувають тяжкі часи, і все налагодиться — у вас немає чоловіка. У вас приятель, і навіть не дуже близький.

Якщо у вас серцевий напад, а ваш коханець по телефону командує «терміново біжи до лікаря» — у вас немає чоловіка. У вас теплий і співчутливий фейсбучный френд.

Якщо ви плачете, а ваш улюблений радить не перейматися через нісенітниці і не накручувати сама себе — у вас немає чоловіка. За ступенем близькості це приблизно таксист.

Якщо людина має чоловічу анатомію і навіть час від часу її у вас засовує — це не називається «у вас є чоловік».

Визначити, чи є у вас чоловік, дуже легко. Якщо він у вас є, вам не погано і не страшно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.