Авторські статтіЖиття

Наслідки словесного насильства, про які ніхто не каже

Занепокоєння і довгострокове ментальне насильство тісно пов’язані. Коли хтось переживає безліч стресів і травм, з годиною смороду розвивають психічний розлад і тривога є найбільш поширеною.

Тім не менш, вам потрібно знаті, що крики, образи і неповагу до когось можуть призвести до нанесення шкоди людині, на якого йде вплив. Насправді, словесна образа настільки ж шкідливе, як і фізичне насильство.

Найгірша форма зловживання є вербальною

Коли ми говоримо про словесних образах, ми говоримо як про реальне життя, так і про кібернасильство. Наука каже, що це впливає на обидві півкулі мозку. Коли людина усно ображена це призводить до безлічі проблем.

Усна образа це те ж саме, що і психічне насильство

Оскільки емоційний стан того, кого піддають насильству усно все ж порушується, це завдає шкоди самооцінці. А значити, ментальне і словесна образа одне і те ж. На жаль, ці травми негативно впливають на загальне психічне здоров’я людини.

Якщо ви це відчули, ви знаєте, що це може вплинути на ваше життя, може перешкодити вашим відносинам і роботі. Нижче ми пропонуємо вам деякі ознаки, які вам слід знати, і якщо ви помітите, що хтось їх відчуває, ви повинні їм допомогти.

1. Короткострокові симптоми

 • Накручування
 • Низька впевненість у собі і відсутність ентузіазму
 • Неможливо прийняти рішення

2. Довгострокові симптоми

 • Тривожність
 • Посттравматичний стресовий розлад
 • Депресія
 • Хронічна біль
 • Розлади харчової поведінки
 • Думки про самогубство
 • Проблеми з травленням
 • Мігрень

Як зрозуміти словесне насильство

1. Там, де ніхто не може бачити

Багато людей піддаються насильству, коли оточуючі люди не бачать цього. Це може статися вдома, у школі чи навіть на роботі. Думаючи, що ніхто не помітить, ґвалтівники вибирають ці місця, щоб зловживати іншими людьми. І це може привести до серйозної травми і шкоди здоров’ю людини.

2. Незадоволеність

Люди, які зловживають іншими людьми, ніколи не оцінюють ті, що роблять інші. Зловмисники ніколи не думали, що все, що хто-то робить зроблено на високому рівні. І коли людина піддається такому насильству, вона відчуває порожнечу і відчуває, що у нього немає мети в житті.

3. Кличе по імені

Зловмисники мають тенденцію використовувати звернення по імені, щоб маніпулювати іншими людьми і давати їм накази. Певна інтонація у вимові імені може дуже сильно напружити співрозмовника.

4. Немає настрою

Коли хтось відчуває себе добре, кривдники відчувають, що втрачають контроль. Таким чином, вони вибирають той момент, щоб людина знову відчув себе нещасним. Вони харчуються нещастям інших.

Якщо у вас є така людина у вашому житті, вам потрібно бути обережним і ніколи не дозволяти їм досягнути своєї мети.

5. Напад на інтереси

Люди, які ображають, зазвичай атакують чиїсь інтереси, хобі та інші речі, які їм подобаються. Коли хтось відчуває подібну атаку, він починає думати, що він недостатньо хороший, він відчуває себе марними і може в кінцевому підсумку брехати про свої досягнення.

6. Зловмисники завжди праві

Кривдники, як правило, не приносять вибачення або не визнають, що вони зробили щось погане. Вони вважають себе кращими з усіх, і вони завжди праві.

7. Ізоляція

Люди, які піддаються насильству, зазвичай уникають соціуму, щоб залишатися в безпеці від зловживань. Якщо смороду біля людей, вони відчувають себе некомфортно і відчувають занепокоєння. Корінь цієї проблеми виникає з-за низькою впевненості в собі.

Вам потрібно поговорити з цією людиною і запитати, як він себе почуває. Крім того, пам ” ятайте, що ви будете мати велике значення, якщо помітите кого-то з цією проблемою і поговоріть з ним. Ви можете допомогти.

8. Вина

Люди, які зловживають таким насильством, зазвичай звинувачують інших в усьому. Отже, ображений індивідуум починає думати, що він потрібен і не гідний чого-небудь. Це може серйозно зашкодити нервового здоров’я ю.

9. Жарти

Хоча жарти в чийсь рахунок здаються кумедними, це потрібно робити з дозволу і згоди. В іншому випадку це може привести до пошкодження морального стану іншої людини, і такі люди можуть відчувати себе непотрібними, а також розчарованими.

Ми сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви будете більш обізнані про словесних образах, і ви будете більш обережні і почнете помічати все навколо.

Не забудьте звернути увагу на поведінку вашого улюбленої людини, тому що, якщо ви помітите щось дивне в її поведінці, ви можете допомогти їй , перш ніж ситуація погіршиться.

Автор — Misty Renee

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.