NASA займеться пошуком слідів інопланетян у космосі

Нові установки допоможуть ідентифікувати технічний сигнал розумної інопланетної цивілізації і в подальшому зв’язки язатися з прибульцями, а «фільтри» дозволять не сплутати їх з шумом зірок або штучних об’єктів.

Учені з NASA поділилися несподіваними планами по вивченні космічного простору на найближчий час. Крім основних завдань, відомство займеться пошуком слідів інопланетян в космосі. Раніше експерти організації вже намагалися зв’язатися з інопланетної розумною життям, однак через низку помилок їх діяльність не принесла результату. Вчені врахували всі недоліки попередньої роботи, і тепер налаштовані на успіх, і в цьому їм допоможуть новітні розробки. Хорошим помічником для співробітників NASA стануть «фільтри», які вони встановлять в апарати для пошуку джерел електромагнітного випромінювання, які відрізнять справжній світ від шуму зірок і інших штучних космічних об’єктів. Завдяки новій апаратурі можна не боятися сплутати сигнал прибульців із зіркою або іншим небесним тілом.

Попередні програми пошуку слідів інопланетян на основі високопродуктивних комп’ютерів і потужних обчислювальних випромінювачів, в тому числі проект SETI 1959 року, повністю себе дискредитували. Нова програма з участю апарату TESS має набагато більше шансів на успіх.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh