Авторські статтіТехно

NASA займеться пошуком слідів інопланетян у космосі

Нові установки допоможуть ідентифікувати технічний сигнал розумної інопланетної цивілізації і в подальшому зв’язки язатися з прибульцями, а «фільтри» дозволять не сплутати їх з шумом зірок або штучних об’єктів.

Учені з NASA поділилися несподіваними планами по вивченні космічного простору на найближчий час. Крім основних завдань, відомство займеться пошуком слідів інопланетян в космосі. Раніше експерти організації вже намагалися зв’язатися з інопланетної розумною життям, однак через низку помилок їх діяльність не принесла результату. Вчені врахували всі недоліки попередньої роботи, і тепер налаштовані на успіх, і в цьому їм допоможуть новітні розробки. Хорошим помічником для співробітників NASA стануть «фільтри», які вони встановлять в апарати для пошуку джерел електромагнітного випромінювання, які відрізнять справжній світ від шуму зірок і інших штучних космічних об’єктів. Завдяки новій апаратурі можна не боятися сплутати сигнал прибульців із зіркою або іншим небесним тілом.

Попередні програми пошуку слідів інопланетян на основі високопродуктивних комп’ютерів і потужних обчислювальних випромінювачів, в тому числі проект SETI 1959 року, повністю себе дискредитували. Нова програма з участю апарату TESS має набагато більше шансів на успіх.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України