Техно

NASA виявило зоряну систему із семи палаючих планет. Відео

Космічний телескоп NASA Kepler, хоча вже не працює, продовжує дивувати астрономічну спільноту.

Його дані привели до відкриття системи під назвою Kepler-385, яка може похвалитися сімома планетами розміром із Землю, кожна з яких гріється в значній кількості променистого тепла від своєї зірки. Ця система виділяється як одна з небагатьох відомих, що мають більше шести планет.

Центральна зірка системи Kepler-385 схожа на наше Сонце, хоча вона трохи більша та гарячіша. Дві внутрішні планети, ймовірно, кам’янисті з мінімальною атмосферою, тоді як п’ять зовнішніх планет, кожна приблизно вдвічі більша за Землю, мають товсті газові оболонки.

Це відкриття походить від останнього каталогу екзопланет, який надає більш точний опис планетних систем, відкритих Кеплером. Уточнені вимірювання характеристик зірок у каталозі дозволяють краще зрозуміти орбіти планет. Примітно, що це свідчить про те, що зірки з кількома транзитними планетами, як правило, мають більш кругові орбіти порівняно з зірками з меншою кількістю планет.

Джек Ліссауер, науковець з дослідницького центру Еймса НАСА, підкреслює важливість цього оновленого каталогу. Це не тільки уточнює список планет-кандидатів Кеплера, але й покращує наші знання про їхні властивості. Місія «Кеплер» відіграла важливу роль у відкритті більшості відомих екзопланет, і навіть після її завершення спадщина місії продовжує розширювати наше розуміння Всесвіту.

Новий аналіз даних Кеплера збагачує наше розуміння цих далеких світів та їхніх систем, підкріплюючи глибокий зміст місії: у космосі більше планет, ніж зірок. Продовжуючи аналізувати велику кількість інформації, наданої Кеплером, ми наближаємось до розгадки таємниць нашого галактичного сусідства.

Голос українською з посиланням на NASA

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України