астероїд Psyche 16

NASA вирушає з місією до “золотого” астероїда. Велика кількість золота в ньому загрожує хаосом в золотій галузі

НАСА розглядає місію на сусідній астероїд, який містить достатньо золота, щоб зробити всіх на Землі мільярдерами

Psyche 16 розташована між орбітами Марса та Юпітера і виготовлена ​​з твердого металу. Як і золото, загадковий астероїд містить платину, залізо та нікель.

Загалом, за підрахунками, різні метали Psyche вартують 10 000 квадирльйонів доларів США. Це означає, що якщо б ми перенесли його назад на Землю, це знищило б ціни на товари та призвело до краху світової економіки, яка оцінюється в 75,5 трильйонів доларів США.

Про Psyche 16 ми знаємо нещодавно, але про її потенціал щодо спричинення хаосу на Землі розповів ветеран-шахтар. Скотт Мур, який очолює EuroSun Mining, заявив, що велика кількість золота в астероїді загрожує кинути золоту галузь в хаос.

“Золоті титани зараз контролюють сотні найкращих виробничих об’єктів у всьому світі”, – сказав він.

“Але 4-5 мільйонів унцій золота, які вони приносять на ринок щороку, бліднуть порівняно з завоюваннями, наявними в космосі”.

Nasa розпочинає місію з зондування астероїду влітку 2022 року. Отримавши назву “Діскавері”, місія прибуде до Psyche 16 близько 2026 року.

Але повернення астероїда такої цінності може повністю знищити нашу глобальну економіку.

На щастя, космічне агентство здійснює поїздку в наукових цілях і не планує проводити жодного видобутку. Агенство вважає, що 16 Психея пережила жорстокі зіткнення між планетами, які були загальними при формуванні Сонячної системи.

Це означає, що це може нам сказати, як формувались ядро ​​Землі.

Дві космічні видобувні компанії – підкріплені великими іменами знаменитостей – готуються до золотого пориву після того, як право власності на астероїди стало законним у 2015 році

Кожен з глибоких космічних виробництв та планетарних ресурсів поглянув на астероїд UW158 2011 року, що вдвічі перевищує Лондонську вежу і вартує до $ 5,7 трлн.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh