Авторські статтіТехно

NASA виявило дві планети, які придатні для життя

Після вивчення екзопланет TRAPPIST-1c та TRAPPIST-1b, схожих за розмірами із Землею, вчені NASA зробили висновок, що обидві планети можна назвати «помірними». Цей термін доводить той факт, що на планетах TRAPPIST-1c та TRAPPIST-1b цілком може існувати життя.

В травні 2016 року дослідники змогли спостерігати подвійний транзит (проходження планети по диску світила) TRAPPIST-1b і TRAPPIST-1c. Вчені взялися розробляти спектральні дані, а також створили моделі, які повністю зображують обидва варіанти атмосфери екзопланет.
Таким чином вдалося встановити, що планети складаються з водяної і цілком компактної атмосфери.

Також стало відомо, що планеті TRAPPIST-1c дістається від рідної зірки приблизно стільки ж світла, скільки Венері від Сонця. Виходячи з міркувань вчених можна сказати, що ця екзопланета може мати більш прохолодніший клімат, ніж на планеті Земля. Остання властивість зближує її з Марсом.

Дослідження проводяться під керівництвом Жюльєна де Віта, вченого Массачусетського Технологічного Інституту, в роботі якого задіяна ширококутна камера телескопа Hubble. На даний момент вчені продовжують збирати дані, паралельно продовжуючи пошук нових екзопланет.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.