NASA виявило дві планети, які придатні для життя

Після вивчення екзопланет TRAPPIST-1c та TRAPPIST-1b, схожих за розмірами із Землею, вчені NASA зробили висновок, що обидві планети можна назвати «помірними». Цей термін доводить той факт, що на планетах TRAPPIST-1c та TRAPPIST-1b цілком може існувати життя.

В травні 2016 року дослідники змогли спостерігати подвійний транзит (проходження планети по диску світила) TRAPPIST-1b і TRAPPIST-1c. Вчені взялися розробляти спектральні дані, а також створили моделі, які повністю зображують обидва варіанти атмосфери екзопланет.
Таким чином вдалося встановити, що планети складаються з водяної і цілком компактної атмосфери.

Також стало відомо, що планеті TRAPPIST-1c дістається від рідної зірки приблизно стільки ж світла, скільки Венері від Сонця. Виходячи з міркувань вчених можна сказати, що ця екзопланета може мати більш прохолодніший клімат, ніж на планеті Земля. Остання властивість зближує її з Марсом.

Дослідження проводяться під керівництвом Жюльєна де Віта, вченого Массачусетського Технологічного Інституту, в роботі якого задіяна ширококутна камера телескопа Hubble. На даний момент вчені продовжують збирати дані, паралельно продовжуючи пошук нових екзопланет.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh