Авторські статтіНовини

NASA: В стратосфері стався дивний інцидент

Вчені з американської організації NASA твердо впевнені в тому, що в стратосфері Землі мав місце дивний інцидент, про який вони поки не можуть пояснити, також як і розповісти, які наслідки він несе.

В американському аерокосмічному агентстві відзначають, що повітряний потік стратосферного типу стався над екватором на рік раніше, ніж це очікувалося. В результаті, він дивним чином змінив свій напрямок. Ще раніше стало відомо, що подібні зміни відбуваються приблизно раз у два роки, але в вересні це явище сталося в два рази швидше, ніж до цього передбачали метеорологи.
Стратосферні потоки безпосередньо впливають на сам склад атмосфери і від них залежить щільність, яка є в озоновому шарі, а також розподіл забруднювачів.

Спостереження за потоками проводяться регулярно з середини минулого століття. Фахівці впевнені в тому, що причина такої різкої зміни вітру, швидше за все, сталася через глобальне потепління, яке, останнім часом, все частіше проявляється у вигляді різних наслідків катастрофічного за масштабами характеру. Точну причину, однак, поки ще визначити не вдалося, тому говорити про це, як про усталений факт поки ще не має сенсу.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України