NASA: В стратосфері стався дивний інцидент

Вчені з американської організації NASA твердо впевнені в тому, що в стратосфері Землі мав місце дивний інцидент, про який вони поки не можуть пояснити, також як і розповісти, які наслідки він несе.

В американському аерокосмічному агентстві відзначають, що повітряний потік стратосферного типу стався над екватором на рік раніше, ніж це очікувалося. В результаті, він дивним чином змінив свій напрямок. Ще раніше стало відомо, що подібні зміни відбуваються приблизно раз у два роки, але в вересні це явище сталося в два рази швидше, ніж до цього передбачали метеорологи.
Стратосферні потоки безпосередньо впливають на сам склад атмосфери і від них залежить щільність, яка є в озоновому шарі, а також розподіл забруднювачів.

Спостереження за потоками проводяться регулярно з середини минулого століття. Фахівці впевнені в тому, що причина такої різкої зміни вітру, швидше за все, сталася через глобальне потепління, яке, останнім часом, все частіше проявляється у вигляді різних наслідків катастрофічного за масштабами характеру. Точну причину, однак, поки ще визначити не вдалося, тому говорити про це, як про усталений факт поки ще не має сенсу.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh