Авторські статтіТехно

NASA створять житловий модуль для польотів на Марс

4NASA створять житловий модуль для польотів на Марс. Спеціалісти американського Космічного відомства готуються створити житловий модуль, в якому астронавти відправляться на Марс. Співробітники NASA вже давно планують відправити перших астронавтів для висадки на Марс, проте завжди плани руйнуються через низку проблем, що переслідують прагнення фахівців.

На даний момент, співробітники Космічного відомства стурбовані питанням, як переправити людей на Марс. Для того, щоб астронавти могли вільно і комфортно почувати себе під час польоту, їм буде потрібно набагато більше місця, ніж Космічний корабель Orion. Корабель Orion катастрофічно малий, так як він має діаметр трохи більше довжини мінівена, а цього недостатньо, особливо якщо врахувати, що політ на Червону планету триватиме протягом шести місяців. Астронавтам потрібно набагато більше простору, як мінімум особисті кімнати і приміщення для фізичних вправ.

Вчені NASA вже приступили до вирішення даної проблеми. Вони планують з’єднати капсулу Orion з модулем в космосі, проте як виглядатиме даний житловий модуль, вчені ще не знають. Крім цього, фахівці ще не враховували, де проживатимуть астронавти після висадки на Червону планету.

На даний момент, Космічне відомство вже виділило кошти під новий проект учених. Відзначається, що його вартість складе близько 55 мільйонів доларів. Фахівці планують закінчити планування й розробку житлового модуля вже в 2018 році, а вже в 2030 році можна буде послати астронавтів дослідити Марс. Примітно, що на Марс астронавтів відправлять лише після того, як в 2020 році модуль пройде випробування в польоті на Місяць.

GoGetNews.info

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України