Авторські статтіТехно

Розкрита правда історії атмосфери Марса

Піщані дюни Марса були досліджені космічної автостанцією NASA Curiosity, які відкрили таємницю історії її атмосфери. У підсумку виявилося, що оболонка Марса в минулому нагадує газову оболонку Землі. Фото, які були зроблені зондом підтверджують це.

Протягом довгого часу були проведені дослідження схилів гори Шарпа. І лише півроку тому вчені помітили на марсіанських піщаних дюнах малюнок. Якщо брати розташування Земних смуг на дюнах, то між ними відстань один від одного близько 30 см. А на Марсі більша в десть разів, тобто приблизно 3 метри.

Також був ще один факт який не можна було не помітити, смуги мали вигнутий контур і нагадували хвилі на землі. Дослідники прийшли до підсумку що вони не схожі на піщані дюни. Вітер управляє піщинками на Марсі також, як вода на землі. Також цей факт підтверджує, що атмосфера на планеті сильно розріджена.

Трохи раніше вчені вивчили фотографії в кратері Гейла, якому понад три мільярди років. Аналогічні візерунки в цій місцевості були на фотографіях, це доводить версію вчених про те, що Марс втратив свою оболонку на ранніх етапах розвитку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.