Авторські статтіТехно

NASA проводить краш-тест літака для поліпшення системи пеленга

A drop test of a Cessna aircraft.

Фахівці NASA розбили другий літак Cessna 172 в ході експерименту з метою удосконалення конструкції аварійного передавача для подачі сигналу лиха і пеленгації літальних апаратів.

У ході краш-тестів літака інженери визначають вразливі місця розташування радіобуїв, які складаються з двох основних компонентів: маяка, встановленого усередині фюзеляжу, і антени, розташованої на зовнішній стороні обшивки.

На полігоні Науково-дослідного центру NASA в Хемптоні (США) легкий літак Cessna 172 1958 року випуску за допомогою спеціального пристрою запустили з висоти 30 метрів на земляну площадку.

Краш-тест Cessna 172 став вже другим в рамках даного експерименту: у першому літак обрушували на бетонну площадку. Результати показали, що удар об землю виявився більш руйнівним, ніж зіткнення з бетоном.

При падінні на жорстку бетонну площадку літак деякий час за інерцією ковзає вперед, що дозволяє розсіяти частину енергії зіткнення. При ударі об землю літак закопується в неї і різко зупиняється, при цьому вся енергія удару поглинається його конструкцією.

Відео: NASA Langley Research Center

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України