Авторські статтіТехно

NASA показало повітряний потік навколо безпілотника. Відео

Вчені дослідницького центру NASA Ames в Каліфорнії використовували комп’ютерні моделі для створення анімації повітряного потоку навколо безпілотного квадрокоптера. Вони розробили анімацію для DJI Phantom 3 Quadcopter – літальний апарат на акумуляторі з чотирма роторами.

Відео: NASA’s Ames Research Center

Протягом багатьох років, NASA використовувало подібні комп’ютерні моделі для імітації потоку повітря навколо літака, щоб поліпшити продуктивність транспортних засобів майбутнього. Безпілотник спирається на чотири ротора, щоб генерувати достатньо тяги і злетіти.

Анімації виявили складні руху повітря, викликані взаємодією роторів дрона і його Х-подібною рамою. В експерименті, дослідники додали ще чотири ротора до беспилотника, щоб побачити, який ефект це матиме на продуктивність квадрокоптерів. Це викликало майже вдвічі більше тяги для літального апарату.

Phantom 3 Quadcopter обладнаний вбудованою камерою з карданною стабілізацією для чітких відео і фотографій. Він має датчик зображення CMOS, який фіксує 2.7 K HD відео і 12MP фотографії з автоматичним і ручним фокусом. Дрон може передавати відео в реальному часі і має 16 Гб вбудованої пам’яті, щоб зберегти кадри.

Він також має функцію інтелектуального польоту, яка нагадує вам, коли дрон розряджений, тому залишається час тільки для того, щоб приземлити пристрій. В даний час квадрокоптер можна придбати за ціною 499 доларів онлайн. Висновки дослідників пропонують нове розуміння автономних транспортних засобів для цілей, таких як вантажні перевезення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України