Авторські статтіНовини

NASА: Планета Земля буде нагріватися в 20 разів швидше

Вчені зі всього світу б’ють тривогу, тому що липень поточного року став найспекотнішим місяцем за всю історію спостережень. З кожним місяцем у всіх країнах земної кулі спостерігається стрімке підвищення температури. Якщо така тенденція продовжиться, то швидкість збільшення температури збільшиться в 20 разів.

Така заява пролунала від науковців Національного аерокосмічного агентства США. Вони уточнили, що з кожним роком темпи зростання температури збільшуються, причому з підвищеною інтенсивністю. Якщо такі спостереження збережуть свою тенденцію, то планета почне розігріватися з такою швидкістю, що можливе вимирання людства.

У своїй доповіді вчені розповіли, що перш ніж зробити такі висновки, вони провели ряд досліджень, аналізуючи всі показники, а також поширення глобального потепління на земній кулі. Вони прийшли до висновку, що стрімке зростання температури спостерігається практично в кожній країні. Найбільш катастрофічні прогнози відносяться до північної півкулі, а також південним регіонам США.

Вже в кінці 21-го століття може статися незворотний процес розігрівання Землі, що стане результатом стрімкого підвищення температурних показників. Із-за цього населенню планети доведеться шукати місця, де буде більш прохолодно, отже, заселяти північні регіони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.