NASА: Планета Земля буде нагріватися в 20 разів швидше

Вчені зі всього світу б’ють тривогу, тому що липень поточного року став найспекотнішим місяцем за всю історію спостережень. З кожним місяцем у всіх країнах земної кулі спостерігається стрімке підвищення температури. Якщо така тенденція продовжиться, то швидкість збільшення температури збільшиться в 20 разів.

Така заява пролунала від науковців Національного аерокосмічного агентства США. Вони уточнили, що з кожним роком темпи зростання температури збільшуються, причому з підвищеною інтенсивністю. Якщо такі спостереження збережуть свою тенденцію, то планета почне розігріватися з такою швидкістю, що можливе вимирання людства.

У своїй доповіді вчені розповіли, що перш ніж зробити такі висновки, вони провели ряд досліджень, аналізуючи всі показники, а також поширення глобального потепління на земній кулі. Вони прийшли до висновку, що стрімке зростання температури спостерігається практично в кожній країні. Найбільш катастрофічні прогнози відносяться до північної півкулі, а також південним регіонам США.

Вже в кінці 21-го століття може статися незворотний процес розігрівання Землі, що стане результатом стрімкого підвищення температурних показників. Із-за цього населенню планети доведеться шукати місця, де буде більш прохолодно, отже, заселяти північні регіони.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh