NASA: «Неймовірну» хмару виявлено на Титані

Фахівці National Aeronautics and Space Administration (NASA) виявили в стратосфері Титану «неймовірну» хмару. За законами фізики, виведеним з багатовікових спостережень за процесами, що відбуваються на планетах Всесвіту, нічого подібного не було. «Таких хмар взагалі не повинно існувати», – заявляють спантеличені планетологи.

Група профільних астрономів, що працюють у NASA припускають, що хмара в стратосфері Титану, можливо, має інший механізм утворення. Існуюча замкнута земна схема: дощ – випаровування – поява хмар, не вписується в те, що відбувається на Титані. В National Aeronautics and Space Administration заявляють про присутність в гігантському повітряному об’єкті численних частинок льоду.
«Для хмар, які конденсуються, необхідна рівновага сил в природі, це є обов’язковим, також, як і закон тяжіння»,
– акцентує Роберт Самуельсон, співавтор дослідження.

Вимірювання складу хмари показали наявність в її складі ацетилендінітріла, але для цього потрібно, щоб на висоті розташування хмари містилося більш ніж у 100 разів більше пари ніж зафіксував зонд  CIRS, а це малоймовірно з земними законами. «Пара і лід в неймовірній хмарі досягають абсолютної точки рівноваги», – дивується Самуельсон.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh