Авторські статтіНовини

NASA: «Неймовірну» хмару виявлено на Титані

Фахівці National Aeronautics and Space Administration (NASA) виявили в стратосфері Титану «неймовірну» хмару. За законами фізики, виведеним з багатовікових спостережень за процесами, що відбуваються на планетах Всесвіту, нічого подібного не було. «Таких хмар взагалі не повинно існувати», – заявляють спантеличені планетологи.

Група профільних астрономів, що працюють у NASA припускають, що хмара в стратосфері Титану, можливо, має інший механізм утворення. Існуюча замкнута земна схема: дощ – випаровування – поява хмар, не вписується в те, що відбувається на Титані. В National Aeronautics and Space Administration заявляють про присутність в гігантському повітряному об’єкті численних частинок льоду.
«Для хмар, які конденсуються, необхідна рівновага сил в природі, це є обов’язковим, також, як і закон тяжіння»,
– акцентує Роберт Самуельсон, співавтор дослідження.

Вимірювання складу хмари показали наявність в її складі ацетилендінітріла, але для цього потрібно, щоб на висоті розташування хмари містилося більш ніж у 100 разів більше пари ніж зафіксував зонд  CIRS, а це малоймовірно з земними законами. «Пара і лід в неймовірній хмарі досягають абсолютної точки рівноваги», – дивується Самуельсон.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України