NASA: На Сонці утворилася арка магнітних бур

Відео: NASA.gov Video

На Сонці утворилася арка магнітних бур. Її виявив апарат SDO (Solar Dynamics Observatory), який є проектом американського космічного агентства NASA, якbq передбачає вивчення світила.

Космічна обсерваторія SDO, що належить NASA, під час дослідження Сонця, виявила на його поверхні масштабне і дуже потужне явище – електромагнітну арку, що утворилася з частинок світила. Solar Dynamics Observatory досліджує зірку з 2010 року, і нинішній феномен вважається одним з найяскравіших, зафіксованих апаратом.

Відкриття NASA зробило кілька днів тому. Американське космічне агентство регулярно отримує якісні знімки Сонця у високому розширенні з апарату SDO, і вони зуміли з фотографій скласти один відеоряд, який демонструє арку гігантських розмірів на світилі. У короткому ролику, опублікованому на YouTube, добре видно, як магнітні збурення «вимальовують» замкнуту дугу з частинок зірки на її поверхні. Вчені поки не можуть з упевненістю говорити про те, які саме процеси спровокували таке явище, і продовжують дослідження – кожні 24 години вони отримують від космічної обсерваторії SDO до 3 терабайт даних.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh