Авторські статтіНовини

NASA: На Сонці утворилася арка магнітних бур

Відео: NASA.gov Video

На Сонці утворилася арка магнітних бур. Її виявив апарат SDO (Solar Dynamics Observatory), який є проектом американського космічного агентства NASA, якbq передбачає вивчення світила.

Космічна обсерваторія SDO, що належить NASA, під час дослідження Сонця, виявила на його поверхні масштабне і дуже потужне явище – електромагнітну арку, що утворилася з частинок світила. Solar Dynamics Observatory досліджує зірку з 2010 року, і нинішній феномен вважається одним з найяскравіших, зафіксованих апаратом.

Відкриття NASA зробило кілька днів тому. Американське космічне агентство регулярно отримує якісні знімки Сонця у високому розширенні з апарату SDO, і вони зуміли з фотографій скласти один відеоряд, який демонструє арку гігантських розмірів на світилі. У короткому ролику, опублікованому на YouTube, добре видно, як магнітні збурення «вимальовують» замкнуту дугу з частинок зірки на її поверхні. Вчені поки не можуть з упевненістю говорити про те, які саме процеси спровокували таке явище, і продовжують дослідження – кожні 24 години вони отримують від космічної обсерваторії SDO до 3 терабайт даних.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України