Авторські статтіТехно

NASA дало ім’я «Ультіма Туле» планеті, куди летить New Horizons

Сьогодні, 14 березня, фахівці з NASA вибрали ім’я, яке буде напівофіційним, карликовій планеті 2014 MU69. Називатися вона буде «Ультіма Туле», або ж просто «Ультімо». Саме на це космічне тіло і відправився зонд New Horizons, який побував перед цим на Плутоні.

За словами Алана Стерна, який є керівником всієї місії, планета «Ультіма Туле» буде цілим кордоном світу для людства, оскільки далі не один космічний апарат ще не літав. Таку назву вибрано не випадково, у давньогрецькій міфології існує острів «Туле», який був кордоном світу в розумінні давньої людини.

Стерн розповів, що зараз New Horizons покидає вже добре вивчені межі Сонячної системи. Відбувається процес зближення з Ультіма Туле. Ця карликова планета стане самим далеким об’єктом, який коли-небудь відвідував космічний корабель. Стерну подобається назва «Ультіма», оскільки вона виражає найвищий прогрес, досяжний NASA.

Варто відзначити, що New Horizons пролетів вже дві третини шляху до «Ультіма Туле». Прилетить він до неї вже на початку наступного року. Зараз відомо, що планета є подвійною – тобто двома великими астероїдами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

13 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.