Політика

“Народе, я просто втомився”, – Арестович зробив заяву після скандалу з ракетою росіян по Дніпру

Радник голови ВП Олексій Арестович зміг підняти жахливий скандал необережною заявою. Тим більше що його слова підхопили російські пропагандисти.

Напередодні в ефірі з російським правозахисником Марком Фейгіним Арестович заявив, що в багатоповерхівку нібито потрапила російська ракета, збита українськими силами ППО. Після цього в соціальних мережах спалахнув гучний скандал.

Сьогодні зранку на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Арестович виступив з новою заявою. За його словами, він фізично і психологічно втомився за час війни, даючи величезну кількість коментарів та інтерв’ю в режимі нон-стоп.

“Народе, я просто втомився. 320 днів прямих вечірніх ефірів, не рахуючи решти роботи, постійне недосипання, постійне інформаційне перевантаження, відрядження. Мільйони контактів на день і все зі “… надстроковою та надважливою” інформацією. По сімдесят повідомлень у десять хвилин .

Допоможи тим, рятуй тих, вислухай того, втруться там. У мене перед Фейгіним звершився непростий інформаційний захід. Я вже до ефіру був у стані, коли засинав на ходу і ледве повертав язиком. Я швидко звірив новини в десять хвилин, що залишилися, побачив різні версії і вирішив їх обговорити в ефірі, як те, що закинуто в інфополі. Тому що я намагаюся в ефірах із Фейгіним показувати, як це саме інфополе працює”, – заявив він.

За словами Арестовича, його джерело в Дніпрі, яке служило у ППО, повідомило йому перед ефіром про два вибухи – його інформації він довірився і озвучив її в ефірі.

“Мій товариш, колишній ППОшник, йшов вулицею в момент влучення. Він мені сказав, що на 100% чув два вибухи і впізнав перший як роботу ППО. Досі він не помилявся. І був упевнений, що ракету збили. Меседж повинен був би звучати так:

1. Є версія, що збила ракета ППО. Є такі ознаки на її користь.

2. Є інша версія – пряме попадання до будинку.

А потім – то ось, та відволіклися, та пішли іншою лінією, це живий ефір. Якби я був хоч трохи у формі, то витяг би лінію. З іншого боку. Я завжди довіряю своїм слухачам і впевнений, що розмовляю з дорослими людьми, здатними скласти двічі по два, а не з смиканим дитячим садком, що звикли видавати свої почуття за чужі думки. Тому я дозволяю собі розкіш не боятися говорити вільно, не підбираючи слів, розраховуючи, що дорослі люди не будуть падати в істерику від певних їх поєднань, а в змозі визначити суть і предмет, що висловлюється.

Небезпечно будувати країну, де треба тремтіти за поєднання слів. Подумайте про цю тему. Я вірю у вас. Ви розберетеся”, – заявив Арестович.

РосЗМІ та россоцмережі масово поширювали його заяву як “визнання” в тому, що рф нібито ні в чому не винна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України