Авторські статтіНовини

Командування ЛНР і ДНР заборонило солдатам з РФ гуляти по Донецьку і Луганську у формі

Народ Донбасса зол на Россию и может совершить самосуд - командование запретило солдатам из РФ гулять по Донецку и Луганску - ГУР МОУ
Російський окупанти арештовують українців в Луганську, які висловлюють незгоду з їхніми діями – про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України на акаунті у “Фейсбуці”.


Зокрема, розвідники мають відомості про те, що проти тих, хто закликає до боротьби з окупаційною владою, застосовують силу.

Так, напередодні незадоволені поведінкою російських солдатів і їх найманців розвішували в місті Луганську листівки, в яких були заклики до боротьби з представниками країни-агресора. Вони були затримані працівниками Федеральної служби безпеки РФ і їх посібниками з т. зв. “МВС ЛНР”.

Крім того, багато представників місцевого населення на окупованих теріторіях Донбасу абсолютно незадоволені тим, що росіяни застосовують зброю і воюють в Україні безпричинно. Російське командування навіть заборонило своїм солдатам у військовій формі гуляти по місту, щоб “уникнути випадків самосуду над ними з боку цивільного населення”.

Народ Донбасса зол на Россию и может совершить самосуд - командование запретило солдатам из РФ гулять по Донецку и Луганску - ГУР МОУ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України