Командування ЛНР і ДНР заборонило солдатам з РФ гуляти по Донецьку і Луганську у формі


Російський окупанти арештовують українців в Луганську, які висловлюють незгоду з їхніми діями – про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України на акаунті у “Фейсбуці”.


Зокрема, розвідники мають відомості про те, що проти тих, хто закликає до боротьби з окупаційною владою, застосовують силу.

Так, напередодні незадоволені поведінкою російських солдатів і їх найманців розвішували в місті Луганську листівки, в яких були заклики до боротьби з представниками країни-агресора. Вони були затримані працівниками Федеральної служби безпеки РФ і їх посібниками з т. зв. “МВС ЛНР”.

Крім того, багато представників місцевого населення на окупованих теріторіях Донбасу абсолютно незадоволені тим, що росіяни застосовують зброю і воюють в Україні безпричинно. Російське командування навіть заборонило своїм солдатам у військовій формі гуляти по місту, щоб “уникнути випадків самосуду над ними з боку цивільного населення”.

Народ Донбасса зол на Россию и может совершить самосуд - командование запретило солдатам из РФ гулять по Донецку и Луганску - ГУР МОУ

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh