Наркозалежність – новітня форма рабства

Залежність  від наркотиків є новою формою рабства, яка загрожує як окремим людям, так суспільству в цілому.

Таку думку висловив  Папа Франциск 24 листопада 2016 року під час зустрічі з учасниками міжнародного семінару, головною темою якого була боротьба із наркотиками. Цей захід був організований Папською Академією наук.

У світі налічується близько 250 млн. осіб, які мали досвід вживання наркотиків. На думку Понтифіка, наркоманія — це справжня рана сучасного суспільства. В її тенета потрапляє багато людей, втрачаючи при цьому власну свободу. Не існує єдиної причини, з якої це відбувається. Зокрема, поштовхом до вживання наркотиків може стати відсутність уваги з боку сім’ї, соціальна напруженість, пропагандистська діяльність наркоторговців, бажання отримати нові враження…

Папа Франциск закликав з великою увагою ставитися до особистої історії кожного наркозалежного і всіма силами намагатися допомогти йому позбутися смертельної залежності. Крім того, потрібні соціальні програми, спрямовані на розвиток сфери охорони здоров’я та освіти, підтримку сім’ї.  Понтифік вважає, що цілісне людяне виховання є найкращим превентивним  заходом проти пастки наркоманії.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh