Життя

Наркозалежність – новітня форма рабства

Залежність  від наркотиків є новою формою рабства, яка загрожує як окремим людям, так суспільству в цілому.

Таку думку висловив  Папа Франциск 24 листопада 2016 року під час зустрічі з учасниками міжнародного семінару, головною темою якого була боротьба із наркотиками. Цей захід був організований Папською Академією наук.

У світі налічується близько 250 млн. осіб, які мали досвід вживання наркотиків. На думку Понтифіка, наркоманія — це справжня рана сучасного суспільства. В її тенета потрапляє багато людей, втрачаючи при цьому власну свободу. Не існує єдиної причини, з якої це відбувається. Зокрема, поштовхом до вживання наркотиків може стати відсутність уваги з боку сім’ї, соціальна напруженість, пропагандистська діяльність наркоторговців, бажання отримати нові враження…

Папа Франциск закликав з великою увагою ставитися до особистої історії кожного наркозалежного і всіма силами намагатися допомогти йому позбутися смертельної залежності. Крім того, потрібні соціальні програми, спрямовані на розвиток сфери охорони здоров’я та освіти, підтримку сім’ї.  Понтифік вважає, що цілісне людяне виховання є найкращим превентивним  заходом проти пастки наркоманії.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України