Авторські статтіЗдоров'я

Як вузький одяг шкодить хребту

За бажанням виглядати привабливо в очах оточуючих жінки щодня розплачуються своїм здоров”ям. І виною тому – вузький одяг, незручне білизна. Тісні і обтягуючі костюми, створюючи напруження спини і шиї, можуть нашкодити хребту. Взуття на високих підборах стає причиною радикуліту. І навіть кокетлива сумка-клатч здатна значно погіршити поставу.

«Купую!», — так часто панянки умовляють самі себе, стоячи в примірювальній перед дзеркалом. А потім ці джинси в кращому випадку припадають пилом у шафі, а в гіршому – катують тіло. Носити занадто вузьку одяг – це поганий тон і зайвій ризик для здоров’я, считают фахівці.

Вузька білизна може стати причиною сколіозу

  • До вузького одягу можна віднести також бюстгальтер на тонких бретельках, який дозволяє жінці виглядати сексуально. Тому багато хто віддає перевагу саме таким моделям. Але якщо власниці невеликий грудей ще можуть дозволити собі носити таку білизну, жінкам з видатними формами від нього краще відмовитися.Вузька бретелька, концентруючись в одному місці плеча, тягне його вниз, що може стати причиною сколіозу.
  • Коригувальна білизна допомагає красиво підкреслити форми, а годиною і сховати ті жирові відкладення, які особливо проявляються в області живота і спини. Виступаючи в якості каркаса, воно також зміцнює м’яка зв’язку spini, що дозволяє жінці триматися прямо. Однак все це відноситься до тих випадків, коли білизна вибрано за розміром. Бажання надіти на розмір, а то й два, менше, може стати згубним для здоров’я. Тісна білизна стискає тіло і таким чином сковує на м’язи тазового поясу. Це провокує спочатку напругу, а потім і біль у м язах спини.
  • Топ з однією бретелькою красиво відкриває одне плече і підкреслює інше. Однак не годиться для жінок з видатними достоїнствами. Якщо відмовлятися від нього не хочеться, то під топ слід надіти бюстгальтер для додаткової підтримки грудей. Такий топ тягне шию вперед і створює додаткове навантаження на хребці.

Помилково вважати, що сколіоз є у всіх і лікувати його не треба, рано чи пізно навіть незначне викривлення хребта призведе до болів в спині, хронічних захворювань внутрішніх органів, міжхребетним грижам, головного болю та інших серйозних захворювань.

Вузький одяг провокує біль у попереку

  • Спідниця-олівець – один з атрибутів офісного одягу. Вона змушує тримати жінку коліна разом і зменшує крок. Алк саме ці якості обмежують рух і напружують поперек.Постійне напруження в області спини може викликати дискові або м язові проблеми, а також спровокувати пошкодження хребта.
  • Джинси, особливо вузькі так звані скінні, обтягуючи ноги, тим самим обмежують руху колін і стегон. Зміна положення тіла під час ходьби створює додаткове навантаження на суглоби, що призводить до зниження їх амортизації.

Штани, що здавлюють живіт, провокують печію, а згодом грижу і виразку шлунка. Також утруднюється дихання, що веде до нападів паніки і безперервного стресу. Ось які наслідки можуть бути при носінні вузького одягу.

Важкі аксесуари загрожують викривленням хребта

  • Великі ювелірні прикраси у вигляді тяжких намист або масивних сережок при постійному носінні також можуть нанести удар по здоров’ю їх власниці. Тому носити їх треба лише нетривалий час, а потім знімати. Масивні прикраси тягти шию вперед, що призводить до порушення постави.
  • Сумка через плече. Носити так сумку можна тільки в тому випадку, якщо вона легка. В іншому випадку вона створить дисбаланс ваговій навантаження на хребет. А якщо подібним чином сумка носитися часто, то і зовсім може викликати пошкодження і м язів і суглобів. Важка сумка, ремінець якої перекинутий через одне плече, змусить людину згинатися вбік. Неприродна противагу положення одного плеча може стати причиною викривлення хребта.

Для того щоб звести шкоду від великої сумки до мінімуму, необхідно, щонайменше, регулярно міняти плече, на яке вона вішається. Крім того, варто підібрати сумку з регульованою довжиною ручки – тоді її можна буде носити й у руках, і на плечі, зменшуючи, тим самим, ризик виникнення больових відчуттів.

Туфлі з вузьким носком небезпечні порушення кровообігу

  • Тісне взуття, як і вузький одяг може завдати шкоди організму. Туфлі на шпильках — самий небезпечний предмет жіночого гардеробу. Вони надають власницям бажаної стрункості й вишуканості, але при цьому гроблять здоров’я в буквальному сенсі цього слова. Зміщується центр ваги, змінюється кут нахилу, що призводить до напруги в попереку. Неприродне положення хребта загрожує защемленням дисків і розвитком радикуліту.
  • Туфлі з вузьким носком тримають стопу в лещатах в прямому сенсі цього слова, що може призвести до порушення кровообігу. Взуття на низькому ходу також не є оптимальною для щоденного носіння: відсутність супінатора та відповідної амортизації при ходьбі може викликати деформацію стоп. Взуття на танкетці ідеально підходить для постійної шкарпетки. Ноги в неї мають хорошу опору, що дозволяє уникнути згубного тиску на стопу.

До того ж, тісне взуття викликає деформацію суглобів пальців ніг і при частому використанні створює ідеальні умови для розвитку грибка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України