Нардеп: скасування проспектів Бандери і Шухевича судом – це тільки початок, після виборів почнеться відновлення Малоросії

Скасування проспектів Бандери і Шухевича судом – це лише передвісники по істині серйозних відкатів назад. Поки Портнов з Богданом не мають усієї повноти влади, вони використовують суди, але по-справжньому вони розгорнутися після парламентських виборів. Українські символи і імена – це ті, до чого вони можуть дотягнутися вже зараз. Насправді це тільки початок демонтажу саме української держави та відновлення держави малоросійського. Таку думку у своєму блозі висловив нардеп Сергій Висоцький.

Він зазначає, причин для цього декілька. Перша ірраціональна – наш новий президент особа радянська. Можна скільки завгодно говорити про політичне позиціонування, баланс виборців з різних регіонів і так далі. Але підсвідомо людина будує навколо себе комфортний світ. Життя дуже цікава штука – воно завжди виконує бажання. Сергій Висоцький зазначає, він особисто не береться стверджувати, що Зеленський сидить і тисне невидиму кнопку, яка контролює Окружний адміністративний суд, але йому 100% комфортно жити в денаціоналізованому просторі. Без всіх цих дискомфортних питань національної пам’яті, ідентичності, історичної політики, мовної політики та іншого глибинного державного фундаменту. Смартфон, відосик «95 квартал», «Свати», «яка різниця на якій мові» і все в такому роді. Швидко і дивно як шаурма.

Сергій Висоцький пише, завдання у них різна, по суті, але одна за результатами. Для Богдана – це капіталізація держави в інтересах обмеженого кола осіб. тобто, демонтаж паростків неолігархічного пристрою, які були закладені протягом останніх п’яти років. І для цього він активно користується допомогою таких як Портнов. У колективного «Портнова» і «Медведчука» ім’я якому легіон завдання інша – асиміляція і пацифікація українців на виконання кремлівського замовлення. І Бандера з Шухевичем – тільки початок.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh