Політика

Нардеп Олександр Грановський зробив скандальну заяву у справі Насірова, такого ніхто не очікував

Нардеп Олександр Грановський зробив скандальну заяву у справі Насірова, такого ніхто не очікував

Народний депутат від БПП Олександр Грановський прокоментував інформацію про те, що двоє адвокатів, пов’язаних з ним, працюють в команді захисту відстороненого голови ГФС Романа Насірова.

Зокрема ЗМІ писали, що Олег Малиновський та Андрій Кузьменко працюють в юридичній компанії FCLEX, яка брала участь у господарських спорах в інтересах бізнес-структур, пов’язаних на тій момент з Олександром Грановським. Грановський цю інформацію спростовує.

“У зв’язку з тім, що почав отримувати численні дзвінки від журналістів на тему моєї можливої участі у справі Насірова, повідомляю, що а) жодним чином у долі Романа не задіяний, ніхто мене про це не просив (крім журналістів), б) у мене немає у власності ніяких юристів, включаючи Малиневського, з яким я не маю ніяких справ починаючи з 2014 р; іншого юриста, про який говорила преса, я ніколи в житті взагалі не бачив”, – заявив нардеп.

Він також пообіцяв пізніше висловити своє ставлення до процесу в цілому.

“Незважаючи ні на що, незважаючи на масу об’єктивних порушень, вже зараз хочу відзначити гідну якість роботи детективів, прокурорів і захисту. Вперше бачу і погоджуюся з тим, що бек офіси слідства працюють на рівні дорогих команд захисту. За цим приємно спостерігати. Спостерігати за рівнем змагальності процесу, точніше”, – зазначив Грановський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.