Нардеп Олександр Грановський зробив скандальну заяву у справі Насірова, такого ніхто не очікував

Народний депутат від БПП Олександр Грановський прокоментував інформацію про те, що двоє адвокатів, пов’язаних з ним, працюють в команді захисту відстороненого голови ГФС Романа Насірова.

Зокрема ЗМІ писали, що Олег Малиновський та Андрій Кузьменко працюють в юридичній компанії FCLEX, яка брала участь у господарських спорах в інтересах бізнес-структур, пов’язаних на тій момент з Олександром Грановським. Грановський цю інформацію спростовує.

“У зв’язку з тім, що почав отримувати численні дзвінки від журналістів на тему моєї можливої участі у справі Насірова, повідомляю, що а) жодним чином у долі Романа не задіяний, ніхто мене про це не просив (крім журналістів), б) у мене немає у власності ніяких юристів, включаючи Малиневського, з яким я не маю ніяких справ починаючи з 2014 р; іншого юриста, про який говорила преса, я ніколи в житті взагалі не бачив”, – заявив нардеп.

Він також пообіцяв пізніше висловити своє ставлення до процесу в цілому.

“Незважаючи ні на що, незважаючи на масу об’єктивних порушень, вже зараз хочу відзначити гідну якість роботи детективів, прокурорів і захисту. Вперше бачу і погоджуюся з тим, що бек офіси слідства працюють на рівні дорогих команд захисту. За цим приємно спостерігати. Спостерігати за рівнем змагальності процесу, точніше”, – зазначив Грановський.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh