Авторські статті

Наразі передчасно тішити себе ілюзіями щодо результату досягнутого “під куполом”

Як відзначив народний депутат України Олександр Сич, тішити себе ілюзіями щодо результату, досягнутого “під куполом”, наразі зарано. Про це він заявив 29 січня 2014 року.

“Нам вдалося скасувати найбільш одіозні “новації” режиму: тюремні терміни “за розмови” в соціяльних мережах, обмеження прав протестувальників, продаж сім-карт і футбольних квитків за паспортами, заочне судочинство, спрощену систему притягнення нардепів до кримінальної відповідальності та заборону рухатися колонами більше п’яти автівок.

Проте залишилися концептуальні проблеми, які потребують радикального поступу. Влада змушена шукати компроміс через явище Майдану, вбивства активістів, формування Народних рад у регіонах. Зрештою, режим і до ухвал 16 січня саджав, катував, вбивав громадських активістів і тиснув на ЗМІ без усіляких “ручних” законів. Тож розслаблятися рано – береженого Бог береже”, – наголосив свободівець.

Олександр Сич зауважив, що якби влада справді дійшла з громадою компромісу, то навіщо знову звозити до Києва “тітушків” і збільшувати підрозділи “Беркута”? “Зрештою, хоча ми й відмінили диктаторські закони, але диктатор нікуди не зник – навіть відставка Азірова нічого не змінює. Адже найбільша біда не в офіційних повноваженнях гаранта, встановлених Конституцією, а в неформальному контролі над усіма без винятку гілками влади. Біда в авторитаризмі, який жодним варіянтом Конституції не прописаний”, – підкреслив народний депутат.

На переконання Олександра Сича, єдиними дієвими ліками проти системи, може бути всесторонній громадський контроль над усім, що наразі робить влада. Тим більше, що люди нарешті відчули власну силу!

“Упевнений, українці стали нацією саме після 16 січня. Саме в цьому запорука того, що ми зрештою переможемо!”, – підсумував націоналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.