Наразі анонсоване масове розведення військ фактично заблоковане, допоки Росія не почне виконувати вимоги

Все-таки недарма багатотисячний Майдан кричав “Зелю – геть!”. Тому що останні новини від української переговорної групи в Мінську насправді тішать.

Наразі, як це в біса не дивно, розведення не відбувається, тому що сепаратисти продовжують обстрілювати наші позиції. Так само вони і не відводять військ. От підступні зрадники!

Наша сторона в Мінську наголосила на доступі СММ ОБСЄ до українсько-російського кордону, то що зараз їхнім партрулям регулярно перешкоджають бойовики.

Також наша сторона наголосила, що виконання політичної частини Мінських угод, буде можлива тільки тоді, коли Росія розпустить свої недопуспубліки ДНР/ЛНР, забезпечить моніторинг за виведе свої війська та озброєння

Окремі пункти стосуються допуску нашої ЦВК, українських журналістів та політичних партій.

У частині з соціально-економічних питань наша сторона підняла питання відмови в ОРДЛО від рубльової зони та про повернення української державної та приватної власності, в тому числі і відновлення сплати податків до українського державного бюджету у чіткій відповідності до українського законодавства.

Наразі анонсоване масове розведення військ фактично заблоковане, допоки Росія не почне виконувати вимоги.

Спойлер: не почне.

Шкода, що кількадесят тисяч людей були змушені виходити і подекуди кричати погані слова в бік влади. Тим не менш, нам не було важко. До нас прислухались. Наскільки довго це триватиме? Не знаємо. Але дорогу на Майдану знають усі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh