Політика

Наразі анонсоване масове розведення військ фактично заблоковане, допоки Росія не почне виконувати вимоги

Все-таки недарма багатотисячний Майдан кричав “Зелю – геть!”. Тому що останні новини від української переговорної групи в Мінську насправді тішать.

Наразі, як це в біса не дивно, розведення не відбувається, тому що сепаратисти продовжують обстрілювати наші позиції. Так само вони і не відводять військ. От підступні зрадники!

Наша сторона в Мінську наголосила на доступі СММ ОБСЄ до українсько-російського кордону, то що зараз їхнім партрулям регулярно перешкоджають бойовики.

Також наша сторона наголосила, що виконання політичної частини Мінських угод, буде можлива тільки тоді, коли Росія розпустить свої недопуспубліки ДНР/ЛНР, забезпечить моніторинг за виведе свої війська та озброєння

Окремі пункти стосуються допуску нашої ЦВК, українських журналістів та політичних партій.

У частині з соціально-економічних питань наша сторона підняла питання відмови в ОРДЛО від рубльової зони та про повернення української державної та приватної власності, в тому числі і відновлення сплати податків до українського державного бюджету у чіткій відповідності до українського законодавства.

Наразі анонсоване масове розведення військ фактично заблоковане, допоки Росія не почне виконувати вимоги.

Спойлер: не почне.

Шкода, що кількадесят тисяч людей були змушені виходити і подекуди кричати погані слова в бік влади. Тим не менш, нам не було важко. До нас прислухались. Наскільки довго це триватиме? Не знаємо. Але дорогу на Майдану знають усі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України