Авторські статті

Російські окупанти боряться з українськими дронами лопатами. Відео

За Z-пабліками останні кілька днів почали поширювати дивну інструкцію боротьби з українськими дронами.

На Запорізькому напрямку окупанти вирішили ці поради застосувати на практиці: один “танцював” перед дроном, а інший намагався відбитися лопатою (як сказано в інструкції).

Потім вони зрозуміли, що однієї лопати не вистачає і знайшли другу. У результаті з двома лопатами наперевагу росіяни синхронно були знешкоджені нашим БПЛА.

Ведучі YouTube-каналу “Армія TV” назвали це клоунадою, а також попросили прокоментувати ситуацію командира підрозділу “Wild division” 82-й ОДШБр із позивним “Директором”, який має безпосереднє відношення до цього випадку.

“Це звичайна ситуація, яка відбувається на Запорізькому напрямку, – заявив військовослужбовець. – Ми не просто ганяємо окупантів, а як ви бачите, заганяємо їх, виставляємо в ряд і потім уже працюємо новим видом боєприпасу. Це як постріл, і він дуже ефективний” .

Крім того, “Директор” повідомив, що якщо раніше росіяни намагалися протидіяти дронам окопними РЕБами, то зараз у них все частіше йдуть палиці, лопати та автомати, якими вони просто відбиваються, а не стріляють. Але всі їхні маніпуляції марні, тому що результат все одно виходить на нашу користь.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України