Авторські статті

Напад «Свободи» на Пантелеймонова ніяк не вплине на імідж України в Росії

Кілька тез про те, як учора ідіоти побили медіатітушку. 

Абсолютно байдуже, що з цього приводу покажуть російські канали, вони щодня показують про нас набагато страшніші речі – і правдиві, і неправдиві. Після відео «переодетые в форму пленных беркутовцев боевики Майдана стреляют по своим» історія з Пантелеймоновим просто ховається.

В Україні відео з побиттям, хоч як це цинічно звучить, принесе користь, бо гарантує «Свободі»електоральне покарання. Партія Тягнибока остаточно втратить усіх випадкових виборців, – лібералів, інтелігентів, поміркованих, – які голосували за неї через зневіру та бажання радикальнішого захисту українських інтересів. Не знаю, чи цих утрат буде досить, щоб «Свобода» перестала бути парламентською й повернулась на маргінес, але є ще багато інших чинників, які штовхають її в цей бік.

Історія загалом нагадала мені про незаслужено забутого героя Олега Калашникова. Що підтверджує тезу про «Свободу» як ПР-2. У тезу про «агентів Кремля» дозволю собі й далі не вірити – лезо Оккама підказує нам, що питома тупість та орієнтація на смаки люмпен-електорату є значно ймовірнішим поясненням.

Разом із тим хочу застерегти тих, хто вважає гендиректора НТКУ невинною жертвою. Ті, хто дивився Перший національний під час Майдану й бачив як новини, так і «публіцистичні програми» на кшталт «Останнього попередження», не сперечатимyться, що відповідальний за це менеджер повинен бути покараний. Хоча, звісно, не в такий спосіб, як це зробили наші націонал-рагулі.

Раніше Пантелеймонова треба було звільнити негайно. Тепер Пантелеймонова треба звільнити негайно з вибаченням і компенсацією моральної шкоди. Після чого НТКУ має бути ліквідована, як уже багато років обіцяють.

Момент, про який мало говорять. Безпосереднім приводом для нападу на Пантелеймонова, ймовірно, стала трансляція чи то Путіна, чи то свята в Москві, яка була показана у блоці hromadske.tv. Отже, поклавши руку на серце, Пантелеймонов тут узагалі ні до чого – Громадське йому нав’язали, прямий ефір він не контролює.

Але сумнівів у тому, що після створення повноцінного громадського телебачення і радіомовлення «Свобода» буде в перших лавах державників, що втручатимуться в редакційну політику й вимагатимуть того пускати, а того не пускати, тому слово давати, а тому ні – факт. І треба думати, як із цим боротися.

Коротше, дякую партії «УДАР», у яку я інвестував на останніх виборах свій голос, що вона нічим подібним не відзначилась і побила лише Повєткіна

Otar Dovzhenko, uainfo.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

6 коментарів

 1. Вчорашніх можновладців-маргіналів змінили такі ж! Різниця лише в тому, що ті крали, але робили вигляд, що дещо [пі-пі-пі] для загалу, а сьогоднішні ні хріна не вміють, окрім що бомбити пам’ятники та бити пики. А ПЕРСПЕКТИВА держави яка вона, де вона? Країна гепнулась в яму, в т.ч. і з допомогою отаких горе-депів, так званих “патріотів”, щоб їм півень дубу здзьобав!
  ВПЛИНЕ! Кого ви лікуєте? Та хто кому шпак?
  Малохольні і дебільні, прости Боже! Коли мені якесь сурло буде цитькати і насаджувати свої ідеї, я йому сяду на обличчя! Так [пі-пі-пі] всі, хто себе повавжає, і таких мільйони! І не рахуватись з цим – для сьогоднішньої влади – повний “стабілізєц”! Гопників, в т.ч і при владі, треба або врозумляти, або гнати всраною мітлою! Від дебілів і моральних уродців горе сьогодні, а ще більше завтра! Нема стабільності, нема економіки, пуста казна, бідність, розруха в головах, і що -це демократична європейська країна? Де-які з “патрітоів” волають, що зовнішні вороги крають Україну… Та її більше гризуть внутрішні чвари! Простіше тицьнути пальцем на когось (невістька у всьому винна), а в собі пробували розібратись? Чи клепки зась? Маразматики, блін горілий! А де ж українська інтелігентність, толерантність один до одного? На біса знищувати брату брата, коли про все можно домовитись, почути думки, зважити на на них. Знову ж таки, це все можливо, коли працює голова і коли там є звивина та непряма і не нижче спини! Слава Україні!

 2. В тому,шо в даному випадку винна,безпосередньо,Свобода,ніхто не сумнівається і не заперечує.Своє вона отримає і вже скоро ( я маю на увазі президентські і парламентські вибори).Але давайте не забуваймо і про теперішні уряд,в.о.президента і ВРУ,які проявляють повну бездіяльність,я би навіть сказав сприяють розгулу сепаратизму і бандитизму незалежно від місцевості і осіб,які це чинять.

 3. На то, что скажут в России может и наплевать, а вот что будет в умах самих украинцев на востоке и на западе? На это тоже наплевать??? Ведь сейчас в головах даже тех, кто возненавидел Путина за агрессию против Украины, поневоле зарождаются мысли: а ведь Путин в чем-то прав! Ведь действительно у власти в Киеве находятся радикальные элементы! И не может быть никаких оправданий свободовцам тем, что Пантелеймонов верно служил Януковичу. Их действия – точная копия того, как вели себя большевистские комиссары а-ля Швондер. Неужели 3(!!!) депутата не знают ни одного законного метода изменения руководства национального телеканала??? Я вижу 3 объяснения случившемуся:
  1 У участников нападения не все в порядке с головой.
  2 Эти свободовцы работают на Путина.
  3 Эти свободовцы больше Путина стремятся к расчленению Украины с тем, чтобы в оставшемся ее осколке единолично захватить власть без коалиций с кем бы то ни было.

 4. Отар і ви всі.Де ви були, коли регіонали в 2010-му протяом двох тижнів вигнали з праці в усіх областях, районах і селах всіх незгодних, аж до вахтерів включно, і замінили їх своїми в такий же брутальний спосіб? Мовчали в ганчірочку, і сиділи тихо як миші. Чому ж ви тоді не волали про закон? Тепер чекаєте Путіна, щоб прийшов і дав вам щастя? То він не забариться, ще від його доброти кров’ю вмиєтесь. На жаль, і ми разом з вами…

 5. А почему никто не говорит о том, что Сволота УЖЕ ДАВНО именно ТАК решает все свои проблемы. Именно поэтому Львов сегодня ее просто ненавидит, правда, об этом не покажет ни одно СМИ.

 6. Мочанов о действиях депутатов ВО “Свобода” – Так могут себя вести люди на зарплате у пу, валентономатвиенки (Вальки-Стакан) и прочих думских и советофедератских великорусских шовинистов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.