Наочна демонстрація рівня корупції в Україні. ФОТО

На цих фотографіях зображений найвищий автотранспортний міст у світі і одна з найбільших споруд, коли небудь створена людиною – міст Віадук Мійо у Франції, прокладений через долину річки Тарн. Висота його опор становить 342 метра, що на 20 метрів вище Ефелевой вежі. Довжина – 2460 метрів, ширина – 32 метри. Міст Віадук Мійо є єдиним у світі мостовим спорудженням, транспортне полотно якого знаходиться вище хмар. Цей шедевр інженерної думки створювався французами 3 роки. Його вартість склала 400 мільйонів євро.
А це Дарницький залізнично-автомобільний міст у Києві, також відомий, як міст Кирпи. Довжина 1066 метрів. Висота опор – 20 метрів. Будувався близько 9 років. Вартість моста – близько 1 млрд євро. Це в 2,5 рази більше вартості Віадуку Мійо.

Тим не менш, у поданні Миколи Азарова – це справжній успіх.

Дух захоплює від думки, як могла б виглядати України, якби рівень корупції в державі був менше хоча б в половину. Це означало б, що наша країна могла б будувати найбільші інженерні споруди світового рівня, кардинальним чином переформатувати всю транспортну інфраструктуру, здійснити грандіозний економічний ривок. Це могло б статися, якби громадяни України контролювали чиновників, знали свої права і державне законодавство, об’єднувалися б в ефективні цивільні організації для захисту своїх інтересів і контролю бюджетних коштів.

На жаль, замість усього цього, більшість українських громадян вважає за краще шукати виправдання своїй бездіяльності.

Денис КАЗАНСКИЙ frankensstein

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. будьте прокляті хапуги і гнийте заживо щоб ваші мізки собаки обісцяли

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh