Авторські статті

Наочна демонстрація рівня корупції в Україні. ФОТО

На цих фотографіях зображений найвищий автотранспортний міст у світі і одна з найбільших споруд, коли небудь створена людиною – міст Віадук Мійо у Франції, прокладений через долину річки Тарн. Висота його опор становить 342 метра, що на 20 метрів вище Ефелевой вежі. Довжина – 2460 метрів, ширина – 32 метри. Міст Віадук Мійо є єдиним у світі мостовим спорудженням, транспортне полотно якого знаходиться вище хмар. Цей шедевр інженерної думки створювався французами 3 роки. Його вартість склала 400 мільйонів євро.
А це Дарницький залізнично-автомобільний міст у Києві, також відомий, як міст Кирпи. Довжина 1066 метрів. Висота опор – 20 метрів. Будувався близько 9 років. Вартість моста – близько 1 млрд євро. Це в 2,5 рази більше вартості Віадуку Мійо.

Тим не менш, у поданні Миколи Азарова – це справжній успіх.

Дух захоплює від думки, як могла б виглядати України, якби рівень корупції в державі був менше хоча б в половину. Це означало б, що наша країна могла б будувати найбільші інженерні споруди світового рівня, кардинальним чином переформатувати всю транспортну інфраструктуру, здійснити грандіозний економічний ривок. Це могло б статися, якби громадяни України контролювали чиновників, знали свої права і державне законодавство, об’єднувалися б в ефективні цивільні організації для захисту своїх інтересів і контролю бюджетних коштів.

На жаль, замість усього цього, більшість українських громадян вважає за краще шукати виправдання своїй бездіяльності.

Денис КАЗАНСКИЙ frankensstein

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України