Авторські статті

Намагання самопроголошеною владою Криму націоналізувати підприємства Криму є рейдерством

Намагання самопроголошеною владою Криму націоналізувати підприємства Криму є рейдерством. Про це заявив народний депутат від «УДАРу» Павло Розенко в ефірі Українського радіо.

Павло Розенко наголосив, що не тільки Україна, а і весь світ не визнає результатів псевдореферендуму в Криму та незалежність АРК.  Він зауважив, що від дій так званої влади Криму, в першу чергу, страждатимуть самі кримчани.  «Ми не допустимо, щоб Крим був відторгнутий і щоб там діяла валюта іншої держави», – додав народний депутат. Крім того, додав він, все, що відбувається в Криму – поза правовим полем та здоровим глуздом. Розенко зауважив, що неприпустимою є так звана націоналізація державних підприємств, які нині знаходяться на території АРК. «Намагання націоналізувати підприємства, які належать Україні є відвертим бандитизмом. Це типове рейдерське захоплення власності, яка не належить і не належатиме якійсь іншій країні, крім України», – наголосив «ударівець».

Розенко зауважив, що український уряд вчасно перераховує всі соціальні виплати кримчанам. «Тому, якщо є якісь затримки з їх отриманням, то це включно через бездіяльність злочинної самопроголошеної влади Криму. Київ виконує всі свої зобов’язання, попри значні проблеми в економіці», – наголосив «ударівець».

Павло Розенко зауважив, що нинішній владі потрібно терміново вирішувати проблему  з подвійним громадянством на деяких територіях з тим, щоб запобігти отриманню подвійних соціальних виплат.  Депутат нагадав, що Україна може припиняти соціальні виплати людині тільки в тому випадку, якщо вона відмовляється від українського громадянства. «Завдання уряду –  навести порядок в цій сфері. Зокрема, потрібно навести порядок в процедурі отримання другого громадянства, що суперечить законам України», – сказав Розенко. У зв’язку з ситуацію в Криму та на сході країни, переконаний він, уряду не вдасться закривати очі на цю проблему». «Уряд буде зобов’язаний вносити конкретні пропозиції, конкретні зміни до чинного законодавства, щоб унеможливити таке подвійне нарахування пенсій та інших соцвиплат», – підкреслив  Павло Розенко.

Він також додав, що чинна влада повинна зробити все, аби від ситуації, що склалася ні в соціальному, ні в економічному плані не страждали кримчани, зокрема, мова йде про можливе припинення постачання води, газу та електроенергії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України