Війна РФ проти України

Нам потрібно не захищатися, а наступати на бойовиків – Едуард Портніков

   Навіщо Путіну були вибори в Донбасі?

Тільки з однієї причини. Тактика все та ж. Ми ні в чому не беремо участь, нічого не знаємо. Тепер є законна влада, нехай Україна з ними домовляються. А ми будемо посилати гуманітарні конвої, своїх інструкторів на прохання, звичайно, законно обраної влади.

Російських військ там немає, є добровольці, які допомагають патріотам боротися з хунтою. І можна обстрілювати, наступати, вбивати, Росія не бере участь. Ось недавно прийшло повідомлення, що і тренувальний табір з підготовки терористів буде переведений з Ростова до Донецька.

Якщо буде якесь то наступ, то тільки силами законних формувань ДНР. І вторгатися в Україну немає сенсу, тоді, як є такий “легітимний  орган”.

Пенсії платить Україна, електрика, газ – все Україна, а ми будемо тренувати сепаратистів. І обурюватися жертвами, і жаліти нещасний братський народ, за що йому таке, як допомогти? Що ж робити в такій ситуації?

Потрібно чітко розуміти, що поки буде Росія з такою бридкою і цинічною владою і психологією хворого більшості світу не буде. Перше і головне удосконалювати свою оборону. Ніяких розривів мирних угод не потрібно. Чому ми весь час в обороні?

“Легальним” бойовикам з оцінки Путіна, можна весь час порушувати, а нам не можна. Можна, припустимо, з Донецького аеропорту почати наступ на Донецьк, або відбити пару блокпостів, і весь час говорити про перемир”я. Розвивати партизанський рух, проводити диверсійні операції, на війні, як на війні.  Не захищатися, а наступати по всіх напрямах, у тому числі й на інформаційно. І також перекладати всю вину на бойовиків.

А от коли, в Росії закінчаться гроші і ресурси можна починати наступ за визволення своїх територій.

Дописувач: Eduard Portnikov

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.