Новини

“Нам пора вже думати, що буде в Козині, в колишній садибі колишнього п’ятдесят п’ятого президента; що будемо робити з маєтком колишнього генпрокурора в Стоянці”, – волонтер Юрій Касьянов

Реформи в Україні давно стали лайливим поняттям. Під реформування клянчать гроші на Заході.

На реформування пиляють бюджет країни. Реформами пояснюють зростання тарифів, падіння рівня життя, порушення прав людини.

Міф про реформування допомагає правлячого стану кріпосників зберігатися у владі. “Вражаючі темпи реформ” – це астрономічні суми на особистих рахунках, нові яхти, шикарні автомобілі, Мальдіви і Сейшели.

А нам пора вже думати, що буде в Козині, в колишній садибі колишнього п’ятого президента; що будемо робити з маєтком колишнього генпрокурора на Стоянці, і з тисячами інших об’єктів нерухомості, які будуть конфісковані. Щоб не вийшло як з Межигір’я ям Януковича, яке частково розграбували, а на залишки колишньої розкоші водять туристів. Щоб не сталося як з маєтком Пшонки, від якого залишилися одні голі стіни. Нам потрібні нові лікарні, школи, технопарки, бази реабілітації поранених на війні.

Всі “темпи реформ” треба брати на олівець.

Юрій Касьянов

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України