Техно

Налаштування серверів

Робота компанії незалежно від сфери її діяльності неможлива без використання цифрової інфраструктури, особливо, якщо правління планує постійно розвиватися і виходити на нові рівні. Сервер – це основний елемент системи, адже саме він відповідає за управління різноманітними бізнес-процесами.

Сервер представляє собою комп’ютер з потужною значно вищою, ніж типовий ПК. Завдяки покращеним технічних характеристикам він може одночасно виконувати цілий ряд задач без збоїв в роботі системи. Для того, щоб від безперебійно працював та підтримував підключені до нього сервери та комп’ютери, необхідне правильне налаштування.

Як відбувається налаштування сервера?

Налаштування серверу навіть на кілька комп’ютерів – це досить складна процедура, яка складається з кількох стадій. Варто звернутися до професіоналів, які зможуть максимально точно все розрахувати, підібрати найбільш підходяще залізо та ПО, а також правильно підключити техніку, щоб уникнути ускладнень в процесі експлуатації.

Налаштування серверів проходить в кілька етапів:

1. Визначення системним адміністратором завдання. Спеціаліст обговорює з представником компанії кількість співробітників, які потребують ПК, приблизний рівень навантаження на сервер, особливості потоку задач та їх рівень складності. Адже без урахування цих нюансів неможливо гарантувати ефективність сервера.

2. На основі отриманої інформації системний адміністратор підбирає техніку та хмарні технології: процесор, об’єм оперативної пам’яті, блок живлення, жорсткі диски та інше.

3. Підбір програмного забезпечення в залежності від того, в яких саме цілях використовуватиметься сервер. При цьому може бути використана як платна, так і безплатна продукція – це залежить від бюджету та побажань компанії.

4. Встановлення і первинне налаштування мережі для запуску серверу. При необхідності на цьому етапі підбираються додаткові елементи, яких не вистачає.

5. Налаштування серверу, а також всіх необхідних служб. Під час цього етапу техніка тестується на працездатність. Крім того, спеціалісти налаштовують систему моніторингу та створення резервних копій.

6. Регулярна перевірка та обслуговування – без цього не обійтися навіть, якщо тестування показало, що система налаштована ідеально.

Хто налаштує сервер для бізнесу?

В випадках, коли необхідно встановити та налаштувати сервер, можна звернутися за допомогою до системних адміністраторів з https://soft-den.com/servers-configuration. Клієнти компанії отримують наступні переваги:

  • послуги надають спеціалісти, які мають всі необхідні знання для вирішення проблем різного рівня складності;
  • індивідуальне рішення для кожного замовника;
  • цілодобова технічна підтримка.

Не варто намагатися самостійно виконувати ті чи інші задачі, зв’язані з монтажем елементів для серверу. Адже допущення навіть незначної, на перший погляд, помилки може привести не тільки до зниження ефективності комп’ютерної мережі, але й до частого виникнення поломок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України