Війна РФ проти України

Найсильніша артилерійська система: Британці передають десятки САУ ЗСУ, щоб закрити прогалину. Відео

Однак на даний момент британська сторона має намір поставити українським Збройним Силам лише обмежену кількість САУ AS-90. Водночас, Велика Британія працює над закриттям цієї прогалини та планує посилити своє військо новими артилерійськими системами.

Про це повідомляє Defence Express з посиланням на “Мілітарний” із посиланням на видання Shepard

За даними видання Shepard, шведські 155-мм самохідні артилерійські установки Archer можуть допомогти британцям у цьому, тому Велика Британія та Швеція можуть укласти міжурядову угоду про поставку цих систем.

Британці віддають десятки своїх САУ для ЗСУ і закрити цю прогалину вирішили однією з найкрутіших артсистем

Нагадаємо, що загалом Велика Британія планує передати Україні близько 30 САУ AS-90 разом з танками Challenger 2, а також бронетранспортерами FV430 Mk3 Bulldog.

Повідомляється, що британська армія планує придбати обмежену кількість самохідних артилерійських установок Archer від BAE Systems Bofors – від шести до восьми одиниць, як зазначає видання Shepard з посиланням на джерела військового комплексу. Відзначається, що для Великої Британії САУ Archer можуть бути вироблені з іншим шасі, оскільки недавно шведське оборонне відомство уклало угоду з Bofors на постачання Archer на базі машин Rheinmetall MAN Military Vehicles HX-series 8×8.

FV430 Mk3 Bulldog
FV430 Mk3 Bulldog

 

Водночас на початку цього року стало відомо, що шведська САУ Archer, яка вміє випускати 21 снаряд за 150 секунд – про передачу артсистем оголосили у рамках десятого пакета оборонної допомоги від Швеції.

155-мм САУ Archer
155-мм САУ Archer

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України