Авторські статтіФотогалерея

Наймальовничіші дерева світу у фотографіях

У світі фотографів ці дерева стоять на особливому рахунку, адже їх унікальний вид може прикрасити чимало знімків, які увійдуть у наймальовничіші фотоколекції:

Делонікс королівський


Його ще називають вогняним деревом. Зростає в кліматі, який схожий з мадагаскарским, звідки воно родом, ці дерева можуть виростати до 10 метрів у висоту.

Жакаранда

Відоме також як фіалкове дерево, жакаранда родом з Південної Америки, проте добре росте в таких країнах, як Зімбабве, Бутан і навіть Португалія — з тропічним і субтропічним кліматом.

Японський клен


Японські клени найбільш мальовничі восени, коли мініатюрні листя переливаються всіма відтінками червоного. Природним середовищем проживання є Японія (острова Кюсю, Хоккайдо і Хонсю), південь Кореї і Китаю.

Баобаб


Виростає в посушливій тропічній частині Африки. Найбільш популярне серед фотографів місце для зйомок баобабів знаходиться на Мадагаскарі на Алеї Баобабів — так називають ґрунтову дорогу, що веде від містечка Мурундава в Белон-і-Тзірібііну. Вік деяких з цих дерев налічує 800 років.

Пальма


Мабуть, саме літнє дерево, що з’являється на переважній більшості фотографій, зроблених під час відпустки.

Сакура

Саме під цією назвою більшість знає декоративний різновид вишні. Найбільш пишне і мальовниче цвітіння можна спостерігати в Японії в березні-квітні.

Акація срібляста


Це красиве дерево з Тасманії під час свого цвітіння з лютого по квітень перетворюється в пухнасту жовту красу, із ніжним медовим ароматом.

Плюмерія


Гарне квітуче дерево, відоме під назвою “франжіпані”, виділяє чудовий аромат. Плюмерію можна часто побачити зростаючою біля буддійських храмів, оскільки вона вважається символом безсмертя.

Драконове дерево

Інша назва — драцена драконова. Росте на заході Марокко, в Кабо-Верде, на Мадейрі і Канарських островах. Згідно з індійською легендою, вперше такі дерева виросли там, де змішалася кров дракона і слона.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України