Новини

Найкращі українські букмекерські контори: що пропонують компанії

Історія спортивних ставок стара, як і сам спорт. Ще на грецьких Олімпійських іграх вболівальники закладались на гроші щодо перемоги улюбленого спортсмена. Сьогодні завдяки сучасним технологіям можна робити ставки на спортивні події, які відбуваються в світі. ТОП букмекерів України пропонують вигідні умови, бонуси для клієнтів та додаткові можливості для відпочинку.

Які букмекерські контори вважаються надійними

Чимало українських та іноземних компаній пропонують послуги беттінгу на схожих умовах. Проте не варто довіряти першій ліпшій організації. Важливо переконатися, що БК має ліцензію, підтримує політику конфіденційності, використовує надійні протоколи шифрування даних клієнтів. Під час складання рейтингу казино беруться до уваги і відгуки клієнтів про умови обслуговування.

Експерти приділяють увагу і зручності інтерфейсу букмекерського сайту. Проста навігація, правильне розташування ліній подій, важливої інформації, купона ставок допомагають клієнту швидко зорієнтуватися на сервісі. Сучасні компанії пропонують зручні мобільні додатки, які працюють на Iphone та Android. Додатки включають цілу серію спортивних подій, дають можливість ставити в режимі лайв, вносити депозити та виводити виграші.

Спеціалісти рекомендують звертати увагу на такі параметри при виборі букмекерської контори:

  • можливість робити ставки на широкий перелік спортивних та кіберспортивних подій;
  • включення в лінію традиційних та рідкісних поєдинків;
  • детальний розпис матчів, можливість ставити на основні та додаткові події (кількість голів, точний результат матчу, хто заб’є перший гол тощо);
  • вигідна маржа та коефіцієнти;
  • зручні способи внесення депозиту та виведення коштів.

Які види бонусів пропонують надійні букмекерські контори

Букмекерські контори всіляко залучають користувачів, тому пропонують щедрі бонусні системи https://top10ua.com/uk/bookmakers-bonuses/ для нових та постійних клієнтів. До найкращих бонусів належать:

  • Кешбек: повернення коштів за фінансову активність на порталі. Кешбек нараховують за різні дії, і він може бути різної величини.
  • Фрібет: надання користувачеві можливості робити кілька безкоштовних ставок. Якщо ставка виграє, клієнт зможе вивести гроші на картку, незважаючи на те, що він не витрачав кошти зі свого рахунку.
  • Бонуси для нових користувачів. Вони нараховуються лише один раз після реєстрації на платформі.
  • Промокоди. Після введення коду у відповідне поле гравець отримує бонуси, які можна відіграти.
  • Акції та програми лояльності. Інформацію про такі події можна дізнатися на сайті БК.

Щоб правильно скористатися бонусами, потрібно попередньо дізнаватися інформацію про умови їхнього нарахування на порталі букмекерської контори.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України